Wpis z mikrobloga

myslalem, że koleżanka @butterfly sobie żartuje zą podwyżką cen bo dopiero ta lazania co podrożała z 12 na 15 zł

ale jednak nie żartowała i od dziś kosztuje 17 zł

jeszcze niedawno te gotowe dania były synonimem taniego jedzenia ale jak dalej tak bedą drożeć to sie to zmieni

#biedronka #inflacja #zakupy #lasagne
Pobierz Ksemidesdelos - myslalem, że koleżanka @butterfly sobie żartuje zą podwyżką cen bo do...
źródło: comment_1667402723verzrn8cJbBzU3rQKycRU2.jpg
  • 179
ostatni raz kupiłem na promce po 9.99, więcej to nie jest warte, raczej sam syf w składzie


@francoisinho: chyba na łeb upadłeś xD to chyba jeden z niewielu produktów gotowych z bardzo dobrym składem. Żadnych dziwnych dodatków.

a to dziwne bo ta lasagna ma akurat całkiem spoko skład. Choć moglo sie coś zmienić od czasu jak to jadłem


@printf: pewnie, że ma bardzo dobry skład, wykopek przyszedł coś pierdnąć, że
Pobierz SmakoszKotow - > ostatni raz kupiłem na promce po 9.99, więcej to nie jest warte, rac...
źródło: comment_1667419907ZFZKh59syqet9nM5A7xt4I.jpg
tłuszczu więcej niż białka i praktycznie zero makroskładników, no faktycznie masz pojęcie o odżywianiu xD


@francoisinho: no, rzeczywiście, białka 7g, tłuszczu 8g ( ͡° ͜ʖ ͡°) czego się dzbanie spodziewasz po daniu, którym jest lasagne? XDDDDDDDDD TO NIE JEST DANIE ZE ŚWIEŻYCH WARZYW TYLKO MIĘSA WIEPRZOWEGO, MAKARONU I SOSU POMIDOROWEGO XDDDDDDDDDDDDDD

weź już przestań trollować bo nawet śmieszny nie jesteś
@SmakoszKotow: jak nazywasz to lasagną to znaczy, że chyba danie gotowe z Biedronki to maksymalny poziom awangardy w twoim prymitywnym januszojadłospisie xD

Obok lasagny to nawet nie stało xD

Poczytaj coś o odżywianiu, na bank tam niezłą oponę chowasz pod klawiaturą xD