Wpis z mikrobloga

  • 1
zajebiste. Puszczasz na to bluszcz i masz spokój i swoją oazę...


@blackmilk Z jednej strony tak. Ich osiedle ich sprawa. Natomiast ta gettoizacja jest okropna dla mieszkańców. Nawet na spacer nie można pójść, bo wszędzie się poryglowali.
  • Odpowiedz
@cmenti: Można się śmiać, ale mi się podoba i pasuje do mojego introwertyzmu. Ściana jest z betonu architektonicznego więc ma wartość dekoracyjną. Poza tym ostatnio w modzie były "betonowe" ściany w mieszkaniach więc widok na taką powoduje, że we wnętrzu nie trzeba takich robić.
Przy okazji warto zauważyć, że mieszkanie ma bardzo fajny układ. Ja bym brała.
  • Odpowiedz
@Halbr: aha czyli na osiedlu domków jednorodzinnych są same getta XDDDDD
Nie myśl tym sposobem. Tu ktoś kreatywnie rozdzielił częśc miejską od prywatnej. Całościowo nie tylko orchroni przed oczami wścibskich, ale też hałasem. Taki swój zielony azyl w środku miasta. Nawet psa można mieć i nie musieć z nim wychodzić specjalnie do parku bo może się wykasztanić na własnym trawniku. A no i ostatnio widzę modę na płoty z kompozytów
  • Odpowiedz
  • 0
aha czyli na osiedlu domków jednorodzinnych są same getta XDDDDD


@blackmilk Są za to najgorsze spacery. Wśród płotów i ujadających psów w jedną stronę, a potemw drugą.
A i myślałem, że na zdjęciu od OPa jest całe osiedle i ich trawnik, a nie splachetek pojedynczej rodziny. To nieco zmienia postać rzeczy.
  • Odpowiedz
  • 0
@blackmilk Nie będę ukrywał, uwaga pasuje do opisu xd

Ale niestety taka prawda. Polskie zagęszczone przedmieścia takie są + smród dymu w zimę. Być może się na takim wychowałeś i nawet na to nie zwracasz uwagi, ale ktoś z zewnątrz może zauważyć.
  • Odpowiedz
@Halbr: może na podlasiu... na moim osiedlu każdy pali gazem. Psy ludzie mają i trzymają w domach i mimo,. że każdy poodgradzany takim murem lub innymi tujami, to czujemy się tu fantastycznie, nie da się tego porównać do wakacji w auszwitz... po prostu bredzicie bo nie znacie realiów mieszkając w bloku na piętrze gdzie do dyspozycji macie 3m2 balkonu, dlatego jesteście "z zewnątrz" i jest to dla was dziwne, dziwaczne,
  • Odpowiedz
  • 1
może na podlasiu... na moim osiedlu każdy pali gazem.


@blackmilk XD
Zapraszam na Wilanów i chyba do wszystkich podwarszawskich miejscowości. Jak w wędzarni.

realiów mieszkając w bloku na piętrze gdzie do dyspozycji macie 3m2 balkonu, dlatego jesteście "z zewnątrz" i jest to dla was dziwne, dziwaczne, nienormalne - tak, ludzie mają swoją własność, prywatność, azyl. No wiem, ciężko pojąc, ale tak
  • Odpowiedz
@Halbr: to nie ja nazywam osiedla domów jednorodzinnych "auszwitzem" bo nie można przejść z pieskiem bo inne szczekają... ps. kiedyś od warszawiaka usłyszałem, że wilanów to nie warszawa...
  • Odpowiedz
  • 1
@blackmilk Nie wytrzymam i odpisze po raz ostatni (mam nadzieję tym razem).

To przecież Ty nazwałeś Oświęcimiem, ja się tylko zaśmiałem, że tak głupio-krótko-negatywny opis (owczarki i ploty) zrobiłem, że faktycznie pasowało.

Więc po cholerę się prujesz do mnie? Teraz nie wciskaj mi bzdur, skoro sam o Auschwitz napisałeś. Ja nawet tego słowa nie użyłem.
  • Odpowiedz