Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Odezwała się do mnie moja była crush ze studiów, która to w 2021 roku rozstała się ze swoim chłopakiem i przez ten cały czas spotykała się z innymi kolesiami, a o mnie przypominała sobie tylko wtedy gdy potrzebowała pomocy na studiach. Zaproponowała spotkanie, więc spytałem się w jakim celu, a ta mi odpowiedziała, że chce pogadać o nas i że chce ze mną spróbować. XD Wyjaśniłem jej jak wygląda sytuacja z mojej strony, a mianowicie: „przez półtora roku od zerwania z chłopakiem miałaś do wyboru mnie i innych, olewałaś mnie i wybierałaś tych innych, którzy w twoim mniemaniu byli lepsi ode mnie, a gdy ci z nimi nie wyszło i pula potencjalnych facetów zaczęła się kurczyć, to nagle przypomniałaś sobie o mnie? Dlaczego mnie tak traktujesz?” Na co ona spytała, że niby jak mnie traktuje? Więc jej odpowiedziałem, że traktuje mnie jak gorszy sort, jak koło zapasowe i zaproponowałem jej, że spoko możemy się spotykać, ale ja traktuje ludzi z wzajemnością, więc najpierw ja pospotykam się z innymi dziewczynami, a gdy mi z żadną z nich nie wyjdzie, to wtedy będziemy mogli się spotykać. Nic już nie odpisała. XD
#przegryw #blackpill #redpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6361fcacdbaf114ed5dbe491
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 142
związek z braku laku i ty to nazywasz urojeniami xD Gardzę takimi jak ty, siedzisz jak pies pod stołem czekając na resztki i jeszcze zadowolony jestes


@Pepega: idealny gość na beciaka, fajnie jeszcze jakby zarabiał tak z 20-30k miesięcznie i nie zadawał pytań gdy dziecko urodzi się np: czarne ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°
@Pozytywny_gosc no, ale jakbyś friendzonowal laske, bo masz wg Ciebie ciekawsze, a potem jednak stwierdził, że może jest spoko to już nie możesz się do niej odezwać, bo nie chciałeś z nią byc jak ona chciala?
Zawsze tak robilem i uwaga: cały świat tak robi.

A to, że koleś latał za nią jak pies to jego wina, że lubi byc spermiarzem.
¯_(ツ)_/¯
Napisał o spotykaniu się z innymi a miał tak samo jak ona na to czas i możliwości. Ciekawe czemu tego nie robił i teraz dalej jest sam, odpisując takie wysrywy do potencjalnej partnerki.


@m0rgi: a czemu myślisz że chciał to robić? Może ma inny światopogląd? te wg. ciebie "wysrywy" to w mojej opinii jasny sygnał że już nic z tego nie będzie, a w jakie słowa to ubrał to inna sprawa.
trzeba było się spotkać, wyruchac kilka razy i powiedzieć że to jednak nie jest to.


@kaluka106: albo chodzić za nią z pół roku zanim zamoczy bo może zaczela się szanować xd
Brawo, wylałeś na nią swoje mizogoniczne urojenia. Nie wiem co osiągnąłeś, ale przynajmniej dalej możesz sobie w swojej piwniczce nienawidzić kobiet i tęsknić za przytulaniem.


@nvmm: to prawda, jedyną słuszną odpowiedzią do niej na propozycje spotkania powinno być "XD" a nie wylewanie żalów
Wszystko inne, włączając zgodę na spotkanie to cuckoldstwo