Wpis z mikrobloga

@zt_im:

jeśli chodzi o moich rodziców to może im się należy?


mam gdzieś twoich starych, najzwyczajniej w świecie nie życzę sobie by czyjś pies obsikiwał groby kogokolwiek kogo znałem. Nie wspominając o szczekaniu które może być wyzwalane przez cokolwiek - choćby nadmiar bodźców - cmentarz to miejsce ciszy i skupienia.

To, że wszędzie potrzebujesz brać ze sobą swoją emocjonalną protezę zastępującą ci niezdolność do zbudowania trwałych i poprawnych relacji w obrębie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dr_Killjoy: ohohoho jaki doktor polonista się znalazł i do tego psia boi dupa.
Troglodyta zwykły jesteś nie potrafiący zrozumieć powodu brania psów na cmentarz. Jak pies wychowany i wysikany przed cmentarzem to nie ma problemów.
A takie szczeniackie teksty na mój temat to możesz sobie do swoich starych mówić, widać że u was to rodzinne
@zt_im:

ohohoho jaki doktor polonista się znalazł i do tego psia boi dupa. Troglodyta zwykły jesteś nie potrafiący zrozumieć powodu brania psów na cmentarz. Jak pies wychowany i wysikany przed cmentarzem to nie ma problemów.


#!$%@?ąc od inwektyw i tematu twoich starych, który sam zacząłeś - tak, mam uraz psychiczny związany z psami. Zostałem pogryziony przez hordę bezpańskich wiejskich psów w wieku 4 lat. Nie pamiętam tego, jednak to we mnie
@xblackwidowx: alergia na psy działa tylko w kontakcie z sierścią, roztoczami i ślina.

Jak się zesra to właściciel ma obowiązek posprzątać
Jak się zleje to wyschnie i nie będzie śladu
Jak jest stresowa sytuacja to po to jest na smyczy,
Jakieś argumenty jeszcze?
@zt_im

Zawsze trzeba zakładać że stanie się to, co ma najmniejsze prawdopodobieństwo.

Pies podbiegnie do wołającego go obcego dzieciaka i polize rękę
Pies się zesra a właściciel nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dr_Killjoy: kultura wyprowadzania psów w Polsce bardzo się zmieniła w przeciągu tych 10 lat, szczególnie w dużych miastach. Ale jeśli dalej mieszkasz na wsi to współczuję i masz rację. Zakaz wstępu psom
nigdy nie wiesz jak zareaguje na jakąś stresową sytuacje pies


@xblackwidowx: a skąd ma wystąpić stresowa sytuacja u psa z okazji bycia na cmentarzu? weźcie się ogarnijcie z tą swoją słabą psychiką bo zaraz na spacer z psem nie będę mógł wyjść bo ludzie chodzą przecież i auta jeżdżo i pies się stresuje nosz #!$%@?