Wpis z mikrobloga

@xblackwidowx: To jest #!$%@?, ale gimbusy beda mowic ze przeciez to wszystko spoko, bo to lamie pewne kulturalne zachowanie a jak wiemy dzis nie chodzi o zadne zasady i kulturę tylko o wolnosc i możliwości robienia wszystkiego gdzie sie chce bo tak
@xblackwidowx nie tylko, powiem wiecej, #!$%@? jest wychodzenie z psem w ogole jesli sie nie szanuje innych ludzi. Psiarze sa rownie uposledzeni co pedalarze. Mieszkam w Wawie, dookola duzo zieleni ale nie da sie #!$%@? wyjsc zeby te #!$%@? psy nie szczekaly i skakaly na mnie i to od #!$%@? ich, a te #!$%@?, wlasciciele widzac ze zabloconymi lapami #!$%@? mi spodnie, nie powie przepraszam, tylko gada do tego psa i udaje
niektórzy mają alergie, niektórzy boją sie psów, mogą coś obsikać, mogą sie zesrać, nigdy nie wiesz jak zareaguje na jakąś stresową sytuacje pies


@xblackwidowx: To ogarnij to. Dziś na cmentarz ktoś przyszedł z chorym psychicznie dorosłym chłopem zamiast z nim poczekać przed albo gdzieś go przywiązać do płotu
@Dr_Killjoy: mam nadzieję że w takim razie jesteś również za zakazem wpuszczania dzieci na cmentarze. Bo skoro pies nie może szczekać na cmenatrzu to chyba to samo powinno obowiązywać gnojów dracych #!$%@? na cmentarzu i goniących się pomiędzy nagrobkami.
@xblackwidowx: tak, to jest #!$%@? ale tylko ze względu na psa, bo obecność takiej ilości ludzi wokół niego może powodować ogromny stres i emocje. Ja bym tego swojemu psu nie zrobiła ( ͡° ʖ̯ ͡°)