Wpis z mikrobloga

ładnie pisowcy wytresowali społeczenstwo, że na widok takiego Sztura czy Holland ludzie automatycznie dostają piany to jest chyba 5, albo 6 znalezisko na ten temat przecież jak matecki odpali z pełną mocą przed wyborami to urobi 90% tego portalu skoro tematem nr 1 jest 0,7 promila jakiegoś aktorzyny podczas gdy jesteśmy grabieni przez własny rząd pieniędzy z unii nie ma, praworządności nie ma , inflacja 20% i nie widać nawet cienia szansy na poprawę, ale plebs musi poszczekać na „elity” bo pan z tvp tak kazał XD
#bekazprawakow #bekazpisu #neuropa #bekazpodludzi #polityka
gardzenarodowcami - ładnie pisowcy wytresowali społeczenstwo, że na widok takiego Szt...

źródło: comment_1667208622OVEYlrcnWmyYxkTGKuqW6C.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
Każdy kto krytykuje rząd powinien być bez skazy, bo wiadomo, że wykorzystają wszystko.


@yggdrasil: Czyli, ponieważ nie ma ludzi bez skazy, nikt nie może krytykować rządu. Bardzo to wygodne dla rządu.
  • Odpowiedz
skoro tematem nr 1 jest 0,7 promila jakiegoś aktorzyny


@gardzenarodowcami:
Wchodzę w hity tygodnia i nie ma o nim nic na całej pierwszej stronie xd. Wchodzę w hity miesiąca i wykopalisko o Jandzie która #!$%@? jakieś głupoty jest na przedostatniej pozycji na trzeciej stronie. O samym Stuhrze jest dopiero coś na szóstej stronie. Chyba trochę przesadzasz xD
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami: hatfu na Twoje zachowanie. Typowy złodziej krzyczy "łapcie złodzieja". Stuhr jest krytykowany za swoją hipokryzję (obrażanie Polaków mówiąc że ciągle chleją) a sam #!$%@? jeździ autem, potrącił człowieka i dwa razy chciał uciec jak oatatni frajer.
Jesteś tym co krytykujesz.
Krytykujesz ludzi za krytykę pijaka, hipokryty i drogowego bandyty, tylko dlatego, że jest z twojego okopu i podoba Ci się jak pluł na Polaków.
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami: ludzie są po prostu zmęczeni tymi gamoniami celebrytami, co się mają za lepszych od reszty i wszystkich pouczają. Nie tylko w Polsce tak jest. U Stuhra to są jeszcze dodatkowe punkty za to, że się wstydził mówić, że jest z Polski itd.
https://rozrywka.dziennik.pl/plotki/artykuly/561300,jerzy-stuhr-wstyd-polska-polityka-zagranica-kontrowersje.html

To nie jest jakaś wzmożona pisowska akcja w takich sytuacjach. Po prostu jest więcej znanych ludzi którzy sa antypis (bo każdy kto ma Rozum i Godność Człowieka jest antypis), więc i statstycznie więcej ci ludzie mogą mieć podobnych problemów.

A jak Kurt
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami jprdl, to już nie można być po prostu przyzwoitym człowiekiem? PiS to gnidy i doprowadzają kraj do ruiny, ale czy to powoduje, że nie należy szkalować pseudo-autorytetów? Dlaczego ciągle polaryzujemy społeczeństwo? Zrozumcie do #!$%@? nędzy, że jesteście dymani podziałami społecznymi. Kaczor do perfekcji doprowadził dewizę divide et impera.
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami: dlaczego go bronisz i probojesz obnizac powagę sytuacji bezsensownymi wojenkami politycznymi? facet jest po prostu ochlejusem za kółkiem, który według artu na Onecie i zeznań potrąconego, próbował spieprzyć z miejsca zdarzenia. Ha tfu na niego.

I jeżeli już ktokolwiek doprowadził do takich sytuacji, to środowisko po probojace robić z aktorów autorytety moralne. Jakie z nich autorytety - to widzimy na przykładzie jandy, olbryskiego czy sztura
  • Odpowiedz
Stuhr mógłby być Papieżem i dostać 20 Oskarów, jazda po pijaku czyni z niego zwykłego przestępcę. #!$%@? mnie jego dorobek, skoro nie potrafi się upilnować z alko. Równie dobrze motocyklista mógł wpaść pod inne auto czy odbić na chodnik i kogoś zabić. Trzeba być zjebem, żeby świadomie wsiadać za kółko po alko.
  • Odpowiedz
@Ulic_Qel_Droma: @miodnik: nie wiem czy wy czytaliście w ogóle mojego posta czy po prostu ja to tak #!$%@? przekazałem, ale ja nie zamierzam go wybielać mam nadzieje, że dostanie wysoki wyrok i zabiorą mu prawko na kilka lat po prostu zastanawiam się skąd takie zainteresowanie tematem i dlaczego ten odosobniony przypadek dostaje taką atencje i mówi się o tym w telewizji publicznej
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami: Tak, to na pewno pisowcy xD Wcale nie długie lata bezkarności celebrytów, ich hipokryzji, narzekania na Polskę i Polaków, okazywania zwykłym ludziom pogardy, wypowiadanie się z pozycji wyższości itd.
  • Odpowiedz
kogo zaprasza się na "tupolew" galę"? zdziwiony jesteś że aktor będzie opisywany w gazecie a Zenek spod sklepu nikogo nie interesuje?

@mojnicknawykopie Ale wiesz ze to jego syn śmiał się z Komisji Smolenskiej? Ja wiem ze to poważna komisja a dowody trotylu na siedzeniu dowodzą tego że w skrzydle był ładunek wybuchowy (mimo że na próbkach ze skrzydła go nie znaleziono)

Cóż życzę Ci ze jak ktoś coś Ci ukradnie to
  • Odpowiedz
ładnie pisowcy wytresowali społeczenstwo, że na widok takiego Sztura czy Holland ludzie automatycznie dostają piany


@gardzenarodowcami: Nie jestem żadnym pisiorem, ale Stuhr, mimo, że uważam go za wybitnego artystę i mam go na swojej top10 liście aktorów, niesamowicie drażnił mnie pozowaniem samego siebie na mędrca i strażnika moralności, wyzywał Polaków od pijaków, a odwalił coś, co nie przyszłoby do głowy niejednemu Januszowi, który kulturalnie wali żubra po pracy, a nie
  • Odpowiedz
zamordyzm sanitarny


@Volki: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

gurwa, na bank na swoim facebookowym fake profilu (BO CUKIERBERG SZPIEGUJE KRADNIE DANE) masz poudostępniane jakieś szurskie filmy i teksty o "kagańcu" xD

Typowy szur jest typowy
  • Odpowiedz