Wpis z mikrobloga

ładnie pisowcy wytresowali społeczenstwo, że na widok takiego Sztura czy Holland ludzie automatycznie dostają piany to jest chyba 5, albo 6 znalezisko na ten temat przecież jak matecki odpali z pełną mocą przed wyborami to urobi 90% tego portalu skoro tematem nr 1 jest 0,7 promila jakiegoś aktorzyny podczas gdy jesteśmy grabieni przez własny rząd pieniędzy z unii nie ma, praworządności nie ma , inflacja 20% i nie widać nawet cienia szansy na poprawę, ale plebs musi poszczekać na „elity” bo pan z tvp tak kazał XD
#bekazprawakow #bekazpisu #neuropa #bekazpodludzi #polityka
Pobierz gardzenarodowcami - ładnie pisowcy wytresowali społeczenstwo, że na widok takiego Szt...
źródło: comment_1667208622OVEYlrcnWmyYxkTGKuqW6C.jpg
  • 47
znaczy że powinno mu to ujść na sucho? czy o co ci biega?


@mojnicknawykopie: Nie, oczywiście powinien zostać ukarany, tu nie ma o czym dyskutować. Za to w zeszłym roku zatrzymano w Polsce 45 tysięcy nietrzeźwych kierowców, grubo ponad setkę dziennie. Czy każdy z tych przypadków jest tak interesujący, aby spamować artykułami o nim tygodniami, czy tylko, gdy ktoś należy do tej nielubianej "drugiej strony"?
@mojnicknawykopie: @patykiem_pisane: można go #!$%@?ć za hipokryzje i mam nadzieje, że koleś zostanie potraktowany przez sąd tak jak każdy inny człowiek, żeby nie dawać pisowi kart do ręki i ułatwiać im zadania w szerzeniu narracji o „wielkomiejskich elitach” może troszkę źle skonstruowałem tego posta, ale nie chodzi mi o wybielanie tego pajaca tylko o poziom zainteresowania tematem jakiegoś aktorzyny chyba codziennie widzę znalezisko o tym typie i ja wiem, że
@gardzenarodowcami No popatrz lewaczku, a przez 11 posłów z Konfederacji tak wam piana z pyska leci, że zapominacie, że PiS z PO popierali zamordyzm sanitarny na wzór zamordyzmu rosyjskiego i chińskiego, oraz doprowadzili do inflacji.

Dobrze was Kaczyński wytresował.