Wpis z mikrobloga

Najbardziej toksyczną grupę ludzi jaką można uświadczyć istnieje wśród kobiet.

A jest to spowodowane najprawdopodobniej tym, że to domeną kobiet jest "głuchy telefon", "plotki, ploteczki, plotunie".

Jest to przerażające, że "empatyczna płeć" w gronie znajomych, przyjaciół, rodziny - potrafi zmyślać historyjki na temat swojego faceta, które stawiają go w złym świetle.
A to wszystko po to, by być w centrum uwagi i postawić na swoje.

Oczywiście, za każdym razem kiedy facet próbuje wyjaśnić sprawę i robi to dosadnie, bo nie akceptuje takiego zachowania - to jest agresywny, "czego się spinasz", "oj to nic takiego, taki żarcik", itd.

Takie zachowanie daje do myślenia i sprawia że facet się zastanawia, czy kobieta z którą miałby się wiązać na pewno jest osobą z którą powinien być - być może powinien postawić pewien mur między sobą a kobietą i nie wchodzić w poważne relacje z nią.

Bo niby dlaczego miałby?
Kobieta z która ma spędzić resztę życia, mieć dzieci, tworzyć dom - zamiast go wspierać, podnosić na duchu, dodawać pewności siebie - okazuje się, że tylko ciągnie w dół, tworząc publicznie obraz jego osoby identyczny z nic nie wartym robakiem.

Robią tak dziewczyny, kobiety, narzeczone, żony...nawet własne matki...

Smutne...

#zwiazki #p0lak #p0lka #przegryw #blackpill #redpill #mgtow #tinder
  • 7
@serniczek_z_rodzynkami: Ja przez długi czas unikałem kobiet z powodu mojego pierwszego razu. W gimnazjum na dyskotece wyrwałem jakąś starszą doświadczoną łatwą koleżankę a że nie wiedziałem jak dobrze ruchać to zabrałem się za minetkę i to był błąd bo strasznie waliło jej z cipy a potem nie mogłem się skupić na niczym innym i mi nie stawał nawet jak loda robiła. Na drugi dzień wszystkim rozgadała w autobusie szkolnym że mi