Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
w zarządzaniu biznesami jednak cos chyba więcej umie od ludzi którzych utrzymuje mamusia,


@yhbgrobdoivbvwamsv: a Musk to może od pucybuta do milionera? Przecież dostał kilkaset jeśli nie kilka milionów od rodziców. Wielu ludzi ma wiedzę, tylko nie ma środków. Muska różni od nich tylko urodzenie się w dobrej rodzinie.


@seicel: Tylko xD
Zarządza od ilu, 20 czy 30 lat różnymi firmami, od informatycznych po kosmiczne.
Ma dokladnie taka sama wiedzę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
xDDDDDDDDD wróć na twittera pisać te lewackie pierdy


@yhbgrobdoivbvwamsv: widać dla kogo rzeczowa rozmowa to lewackie pierdy. Nie warto dalej rozmawiać

@seicel: rzeczowa xDDD
Ale widze spójny obraz - nazywadz swoje pierdy "rzeczowe" i magicznie się takie staja xD dzieci z piwnicy nazywają sie ekspertami od zarzadzania i cyk - eksperci.
Mogę eksperyment prosić - nazwij mnie bogatym a ja sprawdze ile mi przybędzie na koncie xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
w zarządzaniu biznesami jednak cos chyba więcej umie od ludzi którzych utrzymuje mamusia,


@yhbgrobdoivbvwamsv: a Musk to może od pucybuta do milionera? Przecież dostał kilkaset jeśli nie kilka milionów od rodziców. Wielu ludzi ma wiedzę, tylko nie ma środków. Muska różni od nich tylko urodzenie się w dobrej rodzinie.

@seicel: kontr pytanie do ciebie - czy Musk to jedyny człowiek na ziemi który dostał kasę na start od rodziców? Ilu
@Dakkar:

czy Musk to jedyny człowiek na ziemi który dostał kasę na start od rodziców?

Nie, ale czy to coś zmienia? Czy krytykować Michniewicza mogą tylko osoby, które zostały selekcjonerem reprezentacji Polski? Czy krytykować decyzje Morawieckiego mogą tylko osoby, które były premierem Polski?

Ilu ludzi którzy dostali na start kasę od rodziców stali się najbogatszymi ludźmi na ziemi?

Nie mam pojęcia, ale ponownie, to jest nieistotne. W zasadzie to akurat osoby,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@seicel: to ty użyłeś tego argumentu:

Przecież dostał kilkaset jeśli nie kilka milionów od rodziców. Wielu ludzi ma wiedzę, tylko nie ma środków. Muska różni od nich tylko urodzenie się w dobrej rodzinie.


Jakby to miało znaczyć, że jego umiejętności są nieistotne, bo przecież dostał pieniądze od rodziców
@Dakkar: to zupełnie źle zrozumiałeś co chciałem przekazać. Być może nie było to wystarczająco precyzyjne. Jest wielu ludzi, którzy są tak samo mądrzy i zdolni jak Musk, albo i bardziej. Nie osiągną tego co on jedynie z powodów braku środków finansowych. Są całkowicie uprawnieni do tego, by krytykować jego decyzje.