Wpis z mikrobloga

@Osobnik_unikajacy: nie masz jakichś znajomych którzy mają Moto w pojemnościach 300-700? Przejchalbys się chwilę i ocenił jaka charakterystyka ci bardziej odpowiada. Ja tak zrobiłem. Przejechałem się na er6, gsxr750 i z750 finalnie wybór padł na ten ostatni, że względu na to że ciągnął od dołu i nie trzeba go było pałować jak sporta, poza tym był wygodny, a to chyba najważniejsze, zwłaszcza jeśli jesteś wysoki i na mniejszych moto się męczysz
  • Odpowiedz
@Bachal:

a kupienie 500 nowej strzałem w stopę nie będzie? Taki sam case jak większą moc


Znacznie tańszy, łatwiej sprzedać, nauka szybkiej jazdy w zakrętach znacznie łatwiejsza

Z kimkolwiek by nie jechał będzie klął na 500 b oto po prostu mały wolny mułek.


1. Czemu zakładasz, że on chce w ogóle z kimś jeździć? Nie każdy ma ochotę na jakieś grupowe jazdy. Ja nigdy z nikim nie jeździłem. Nie czuję potrzeby.
prostynick - @Bachal: 

 a kupienie 500 nowej strzałem w stopę nie będzie? Taki sam ...

źródło: comment_1667121530Zsc6WTyHkjJgzzfAvgmyq3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Osobnik_unikajacy: Kupuj co ci się podoba. Do mocy szybko się przyzwyczaisz jak masz oleju w głowie to odkręcisz dopiero na drugiej jeździe ( ͡° ͜ʖ ͡°) a duke i cbf to straszne muły miałem okazje jeździć na duku na kursie i cb500 zresztą też. szybko zabraknie ci mocy na jakieś sznury aut.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prostynick: @Asher1337: @Bachal:
Bo ja to ogólnie nowy w motocyklach jestem, prawko zdałem, ale wczesniej to jedynie skuter mailem jak do gimnazjum chodziłem. Szukam czegoś tak do 500cc, 5.5s 0-100, jeździł będę bardziej poza miastem niż w mieście. Taka pojemność, bo chcę się dobrze nauczyć jeździć. Moim zdaniem jazda na motocyklu to nie tylko wrzucanie biegów i wchodzenie w zakręty, to też wiele innych technik do ogarnięcia i wyczucia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prostynick: ech i kloc się z takin. Poraz kolejny zaznaczam, że ja nikogo nie przekonuje, przekazuje jedynie swoje racje, którymi ja kierowałem się przy zakupie, a co zrobi op, nsgo sprawa. Rozum ma, bo, jak nie ma to niech się nie pcha na moto. Każdy lubi co innego i ja lubię czasem na obwodnicy odkręcić w opór i poczuć przyspieszenie całym sobą, innym razem pokręcić się po mieście 50 na godzinę
  • Odpowiedz
@Osobnik_unikajacy: jeśli boisz się mocy na początek zawsze możesz zablokować na przepustnicy u mechanika żeby nie można było do końca odkręcać. Taki zabieg to grosze jeśli nie potrzebujesz papierów do zmiany mocy a potem jak chcesz wrócić do serii to 30min i dwa śrubokręty. Szczególnie poza miastem duke i CB będą muły a dłuższa jazda 110/120 będzie męcząca. Oba nie maja szyby wiec będzie to nierówna walka z wiatrem w trasie.
  • Odpowiedz
@Osobnik_unikajacy: Zależy co chcesz robić i ile masz wzrostu. Oba motocykle fajne, ale dla drobnej osoby. Ja bym brał coś koło 600cm3. Mocy nie ma się co bać, a starczy na dłużej i podejrzewam, że później łatwiej sprzedać.
  • Odpowiedz
@Osobnik_unikajacy: Idź sobie na jazdę testową i się przymierz, mogą być moim zdaniem małe, zwłaszcza KTM. Po prawku to jesteś świeżo po MT07, to fajny i chodliwy motocykl. Jak w głowie jest pusto to sobie krzywdę zrobisz na 300cm3 tak samo jak na 600.
  • Odpowiedz