Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzangyl: @Grooveer: no nie jestem wielkim ekspertem ale skoro Ukraina teraz nie potrafi przerwać obrony to za.kilka miesięcy tym bardziej nie będzie mogła. Rosja teraz jest mega osłabiona. Brak ludzi brak sprzętu i zaopatrzenia. Za kilka miesięcy wydziału ludzi i zdobędzie sprzęt
@Megasuper: Ukraina też cały czas dostaje sprzęt, nie wiadomo co dostanie przez te kilka miesięcy. Ludzi też szkolą cały czas. Do tego dochodzą kwestie polityczne. Ja bym tak kategorycznie nie stwierdzał co się wydarzy, ten konflikt pokazał już że pojawiają się niespodziewane decyzje, dostawy, wydarzenia, które potrafią zmienić jego oblicze bardzo dynamicznie.

+ pojawiły się jakieś informacje o zajęciu drogi P66 od Swatowe aż po Kremienną. To może być wstęp do
@dzangyl wiadomo, że nikt nie jest wróżką i nie można przewidzieć przyszłości, ale na podstawie pewnych kwestii (w tym pogodowych) można założyć coś bardzo prawdopodobnego czyli stagnację.
za kilka miesięcy może być jeszcze bardziej niebezpieczna


@Megasuper:

Ale dla samej siebie.
Jak 100-200 tys uzbrojonych kacapów posiedzi spokojnie kilka miesięcy w głodzie i chłodzie to zaczną się zastanawiać co oni tam właściwie robią. I nie, żeby sami coś mieli z tym zrobić, ale mogą pozostać bierni gdyby np. dowódca Gwardii postanowił przymierzyć dupę do carskiego tronu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Megasuper

@cyprianos

@dzangyl

@Muficzer jednak coś jest na rzeczy https://wiadomosci.wp.pl/to-bedzie-nowy-etap-wojny-niepokojace-slowa-gen-skrzypczaka-6827911185582624a

@Grooveer:

Tak, teraz zachód po wielo miliardowej pomoc dla ukr, która kosztuje cała Europe i stany lekką recesje, odpuszczą kacapom xd

Trochę weźmy to co pisze generał skrzypczak od dupy strony, co teraz mogą zrobić kacapy żeby wyjść z tego z twarzą wśród swoich? Jedyne co to sprowokować nato do jakiegoś ataku na nich, i wtedy przyznać się do porażki.

Nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Seishin: ku wytłumaczeniu,

1. rosja napisałem z dużej przez klawiaturę
2. W tym co opisałem, mam na myśli to że kacapy wyjdą z twarzą z tej wojny jak przemówią swoim że nie walczyli z ukraincami tylko z całym NATO. Więc dlatego nie można dopuścić do takiej ich prowokacji która potwierdziłaby im taki plan wydarzeń.