Wpis z mikrobloga

Jak Klaudia jest u mnie dość nisko na liście sympatii tak nie rozumiem co ta Olka odwala.
Miała wybrać, wybrała. Olce może być co najwyżej smutno i tyle. Jakieś awantury i fochy?
#hotelparadise
  • 8
  • Odpowiedz
@natalle: po prostu - z Kosza(lina) wypełzają brudy i burdy. Jak dla mnie ten ping pong w zapowiedzi następnego odcinka jest zwyczajnie przedszkolny: "Uspokój się!" - "To ty się uspokój!"... itd. Dżizassss...
  • Odpowiedz
@natalle: Mogłaby się od Grześka uczyć - wywalili mu Madzię - pretensji nie miał, teraz jego wywalili - też nie miał. A ta przeżywa, jakby ojca jej dzieci skazała na ścięcie.
  • Odpowiedz
@natalle: Co się dziwisz. Jesteś zamknięta w domu z obcy ludźmi, bez kontaktu z najbliższymi i światem zewnętrznym w grze o hajsik. Nie jest dziwne to, ze z uczestników wychodzą na zewnątrz spotęgowane emocje
  • Odpowiedz
@natalle tu jest kwestia tego typu, że to niby były koleżanki, a Klaudia jak ameba wywaliła Olce partnera. No #!$%@? to nie trzeba być jakoś ponadprzeciętnie inteligentnym, żeby takiej akcji nie #!$%@?ć. Jakby miała choć trochę oleju w głowie to by wywaliła Monikę, bo jej alvaro się do niej ślini.

Nie, ona wyrzuciła zupełnie postronnego we wszystkim Grzesia xD
  • Odpowiedz
@Lakamakafoo: ograny argument. Spotęgowane nie znaczy słuszne. Pretensje są od czapy. Rozumiem smutek, nawet jakiś żal do Klaudii ale te fochy i pretensje są słabe. Czego oczekuje? Przeprosin?

Klaudia źle uzasadnia wybór, ale de facto był on słuszny. Miała wybrać za Natalie a Natalia powiedziała wprost "zrobił ze mnie idiotkę".
Szkoda że przedszkolanka zapomina o tym w rozmowie z Ola, bo przecież na rajskim jednak o tym mówi.
  • Odpowiedz
@Pocholere: totalnie się nie zgadzam. Dla siebie mogłaby wywalić Monikę ale miała wybrać w imieniu Natalii nie własnym.
Natalia była jej też ewidentnie bliższa w ostatnim czasie i generalnie odbieram to tak że bliskość z Ola wynikała wyłącznie ze wspólnego wejścia i podobnych pozycji.
  • Odpowiedz
@natalle: Nie napisałam nigdzie, ze słuszne. Po prostu nam - dobrze się komentuje i ocenia a sami w takiej sytuacji nie wiemy jakbyśmy nie zachowywali. Nie lubię po prostu komentowania takich „dram” w ten sposób bo to tylko reality show i wyciągnę są najgorsze momenty pokazane tak by tępić konkretnych uczestników i oglądalność się zgadzała.

Wybrała jak wybrała, jakby miała wybrać jeden z najsłuszniejszych wyborów dla nie mnie to wybrałaby
  • Odpowiedz