Wpis z mikrobloga

@Wychwalany: W komentarzach jej wszystko wyjaśnili, raczej ludzie byli za MPK. Tyle, że też rozumiem takie kobiety, bo co one w sumie mają zrobić? Z jednej strony ja też zawsze jestem murem za hejtowaniem kaszojadów i roszczeniowych matek ale z drugiej strony tak się martwimy o przyrost naturalny a jak widać posiadanie dziecka to na każdym kroku problem i powinniśmy raczej takie rzeczy ułatwiać a nie utrudniać.
  • Odpowiedz
@Murasame: kobiety lubia SUV ostatnio, jak jest tylko kasa to 2 tonowy woz by wozic gowniaka do przedszkola i na tipsy. Ekologia. Ja rozumiem ze je stac ale gdzies jakis podatek powinni dowalic. Zaraz Forda F150 bede musial kupic by nie byc karlem na drodze?
  • Odpowiedz
@marsjanin2012: Z tym to w sumie nie wiem, bo w rodzinie mam raczej przykład tego, że kobiety mają wciskane na siłę te SUVy, żeby miały bezpieczniej na drodze.

U mnie np. matka sobie kupiła małe auto miejskie, żeby dojeżdżać do pracy, pomimo, że ja i ojciec namawialiśmy, żeby dalej jeździła nowiutkim SUVem, bo zwyczajnie takie auto jest bezpieczniejsze jak ktoś w ciebie wjedzie.

I w sumie u innych w rodzinie
  • Odpowiedz
@Murasame: po miescie jak WRO naprawde ciezko zginac. Dobre auto jak Golf i chyba ze rozpedzony SUV wjedzie to moze byc gorzej. Wyscig zbrojen a paliwo spalane jest nadaremnie. To jest CHORE. Ja nie mowie ze baba to Seicento. A w ogole po co rodzic dzieci? I tak umra, tutaj juz rodzicom nie zalezy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Rad-X: A czy limitowana dostępność tramwajów ma swoje odzwierciedlenie w niższym koszcie miesięcznego biletu dla osób poruszających się z wózkiem?
  • Odpowiedz