Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Lubię seks i zawsze miałem go dużo, albo w związku, albo z tindera.
Teraz jestem w związku, który uważam za najlepszy, z kobietą (24 lata), która jest bez wątpienia najbardziej atrakcyjną i seksowną partnerką jaką miałem. Takie obiektywnie 8-9/10. Twarz, figura, ciało. Wszystko boskie. Do tego cholernie inteligentna, nie daje się łatwo okiełznać, czy poderwać, a próbuje wielu cały czas chociażby w pracy. Innymi słowy mam na nią ochotę cały czas.

Na początku związku czyli niecały rok temu, sam przecierałem oczy ze zdumienia, że spotykam się z taką dziewczyną. Czekaliśmy z seksem właściwym dość długo, bo dopiero po 3-4 tygodniach zaczęliśmy się parzyć jak króliki. Ona lubi mocno, z bdsm, podduszaniem itd. Nie lubi klasycznego zwykłego seksu, chociaż przez pierwsze miesiące i on był mocno uskuteczniany, codziennie przynajmniej raz, w mieszkaniu, w klubie, w aucie, wszędzie.

Niestety teraz seks to jest dla mnie prawie coś mitycznego. Ja mam wysokie libido, mógłbym to robić codziennie, ale ona nie ma już takiej potrzeby. Seks zdarza się teraz 2-3 razy w miesiącu maksymalnie, a np we wrześniu 0. Ona traktuje to jako coś na co muszę zapracować, drogą kolacją, prezentem, biżuterią. Całkowicie się to zmieniło. Może to tylko wymówki, a tak naprawdę nie ma ochoty na seks ze mną, chociaż mieliśmy gorsze lepsze okresy i teraz niby jest lepiej.

Nie wiem co robić. To dla mnie duży problem, bo chodzę sfrustrowany. Masturbacja nie jest dla mnie wyjściem, tylko zwiększa chęć. Rozmawialiśmy o tym oczywiście, ale ona nie widzi problemu. Może to ze mną jest coś nie tak, że po takim czasie mam taką ochotę? Co raz więcej myślę o tym, czy to nie będzie dużym problemem za chwilę. Mam koleżanki z którymi kiedyś się spotykałem na seks i które chętnie by mnie ugościły, ale to nie w moim stylu, chociaż trochę już wariuje.

Co myślicie?

#zwiazki #tinder #seks #rozowepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #635b96e4ef1204b9ecda1ab0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 21
@KrolRyszardWspanialy: dla mnie ma bolca na boku. jak ci daje 3x / miesiąc to chłopie jest nawet niezdrowe, bez roboty ręcznej to jaja pękną. na kolejnym etapie związku będzie jeszcze gorzej, a już z opisu wynika, że robi tresowanie metodą kija i marchewki, uciekaj, póki podziału majątku jeszcze nie ma. dymanko co 2-3 dni i tak trzeba kobiete nauczyć, a nie, że po restauracji czy po prezencie.
MagnetycznaKusicielka: No ale jak to? Przecież jest młodziutka i śliczna, według wykopków ideał kobiety zgodnie z zasadą Di Caprio... Niemożliwe że coś z nią nie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam dla Ciebie informację - lepiej nie będzie, a ten początek to była wersja demo, taki wabik, przynęta. Ona jest świadoma swojej jrody i atrakcyjności i wykorzystuje to, handlując seksem w Twoją stronę. Tak nie powinno być,
ElfickiOsioł: Myślę że rozgrywa cię jak chce bo ma coś czego potrzebujesz.

Jedyne co możesz zrobić to przestać tego potrzebować (musisz udawać).
Jednego dnia super kolacja z nią, ale zero presji na seks, wręcz dotyk. Przytul tylko na początku/ końcu (chyba że ona zainicjuje).
Drugiego dnia czas dla siebie, siłownia, kurs, nowy certyfikat.
Potem znowu cos z nią.
Potem wyjście tylko z kolegami - 0 szczegółów.

Ona też potrzebuje seksu. Jeśli
ZapatrzonaNiewidoma: Z tego co piszesz ona jest z ligi wyżej niż Ty sam i ona to widzi oraz wykorzystuje. Jesteś tak zapatrzony w nią jak posłuszny piesek gotowy wykonywać sztuczki w zamian za smakołyki. Skoro Ci to nie odpowiada i się męczysz to po co z nią wciąż jesteś? Po to aby była Twoim trofeum żeby pochwalić się innym? Boisz się że zostaniesz sam i drugiej takiej nie znajdziesz? Ale co
@AnonimoweMirkoWyznania: proste, nie jesteś dla mniej atrakcyjny.

Jak kobieta jest w związku w jej oczach z atrakcyjnym facetem to bolcowac może się nawet codziennie lo kilku latach i robi takie rzeczy ze normalne wymięka.

I wiem to stad ze na 5-6 dziewczyn które miałem z każda było tak samo. A wszystko były minimum ładne i szczupłe wiec powodzenie miały.
Ona traktuje to jako coś na co muszę zapracować, drogą kolacją, prezentem, biżuterią.


@AnonimoweMirkoWyznania: Traktowanie seksu jako nagrody, a jego braku jako kary jest jedną z najprostszych dróg do rozwalenia związku.

Myślę, że powinniście poważnie porozmawiać i jeśli okaże się, że z czasem Wasze potrzeby seksualne nie są już ze sobą kompatybilne, to niestety, ale trzeba pomyśleć o rozstaniu.
która jest bez wątpienia najbardziej atrakcyjną i seksowną partnerką jaką miałem. Takie obiektywnie 8-9/10. Twarz, figura, ciało. Wszystko boskie.

Czekaliśmy z seksem właściwym dość długo, bo dopiero po 3-4 tygodniach zaczęliśmy się parzyć jak króliki. Ona lubi mocno, z bdsm, podduszaniem itd.

Ona traktuje to jako coś na co muszę zapracować, drogą kolacją, prezentem, biżuterią


@AnonimoweMirkoWyznania: Trafiłeś chłopczyku na femme fatale. Sądziłeś że złapałeś złotą rybkę ale to ty ostatecznie skończyłeś