Wpis z mikrobloga

@vealen0: Jedyna gra w której kupowałem na prawdziwe pieniądze skiny. Byłem gówniakiem i niestety musiałem smsem kupować (najmniej opłacalna opcja to była), żeby rodzice się nie dowiedzieli, że każde kieszonkowe na to przeznaczam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LugVan: niestety nie bylo to takie kolorowe, bo szansa na wylosowanie uber broni to była jak szóstka w totka, więc jak chciało sie grać w miare na równi to trzeba na start bylo zaladowac z 30zl i kupić po 2 sztuki broni +granatnik/bazooke
Super msg mial kilka/kilkanaście naboi więcej i wieksza szanse na kryta, co sprawiało ze granie z basicowym eq bylo nie fair bardzo. Później kazda następna broń co
  • Odpowiedz
@vealen0: Ło panie ale żeś przyzwał wspomnienia (,) To była pierwsza i ostatnia gra w której kupowałem skiny za prawdziwe pięniądze, oczywiście wtedy jeszcze pieniądze rodziców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vealen0: nie wybaczę im nigdy mikropłatności, na początku był sztosik, a potem trzeba było cały tydzień grindować, żeby chociaż jedną brońkę wyfarmić na następny tydzień (,) a jak się grało kilkoma postaciami to już w ogóle lipton straszny. Ehhh a Gunner z Kegiem i Frenzy był takim czadem
  • Odpowiedz
@nieinoinotylko: w nienawiści do gunnerów tak zostałem wychowany. Ooo patrzcie jaki jestem skillowy #!$%@? ci z bazooki w nogi wylecisz 50 metrów do góry, podziurawie cię cheeserem jak będziesz spadał, a na końcu i tak sobie głupi ryj rozwalisz od upadku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vealen0: będziecie się śmiać, ale jak dla mnie lepsza od wszystkich CS, COD i Battlefield, jedyna strzelanina multiplayer przy, której faktycznie się bawiłem a nie #!$%@?łem
  • Odpowiedz
@PonuryZielarz
Lepiej gunner, niż commando z rusznicą przeciwpancerną, 3 nabojami w komorze z ulepszeń i przebijającym strzałem na 5lvl. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gunner na 2 strzały, commando na 1. xD
Każda klasa potrafiła być OP, robiło się łatwiej, bądź trudniej.
Solider mógł GSa używać, a Menda rusznicy( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vealen0: Czy jesteś miłośnikiem ciekawostek i szukasz nowego wyzwania? Nie szukaj dalej, jest Brain Show! Ta ekscytująca gra jest podobna do popularnych gier, takich jak "Buzz!" i "Wiedza to potęga", ale zawiera jeszcze więcej pytań i kategorii, które pozwolą Ci sprawdzić Twoją sprawność umysłową.

Zapisz się na listę oczekujących na Brain Show już teraz i bądź jednym z pierwszych, którzy będą mogli zagrać, gdy gra zostanie wydana. Zaufaj nam, nie
  • Odpowiedz