Wpis z mikrobloga

@vealen0:
Gra była świetna jako concept, ale rozwój był poprowadzony tragicznie. To wręcz wzór jak nie powinno się gier wydawać i rozwijać. Raz, że gra wystartowała z bardzo małą ilością zwartości, dwa, że w każdym kolejnym patchu był coraz większy nacisk na pay 2 win. Pamiętam, że jak to wystartowało to masa ludzi grała, ale ile można grać na kilku tych samych mapach? Sam pamiętam, że sporo w to grałem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vealen0: Pamiętam, że mój brat w to wymiatał. Wygrindował ileś tam postaci na maks i robił nimi codzienne zadania i miał większość spluw premium ogarnięte za friko. Jak siadaliśmy razem w jednym pokoju to byliśmy w stanie rozjechać praktycznie każdego. Jednak przewaga pola widzenia i dobrej komunikacji dawała jeszcze więcej niż brońki premium.
  • Odpowiedz
@vealen0: "Oddawaj czołg #!$%@?!!!" "Wsiadaj gunnerem na skrzydło i lecimy tym samolotem" "Grasz spy'em? To może zrobię kamikaze i zostaniesz u nich za respem?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W tamtym czasie małą rewolucją było dla mnie jeszcze Company of Heroes ONLINE, bo o ile sporo zagrywałem się w Starcrafta, tak tam nie był wymagany sam czysty skill i APM, a dobre zgranie i odpowiednio dobrane upgrade'y
  • Odpowiedz
@n4ojlj3_42lk:To ile tam pierniku, stary dziadzie masz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

poza tym gra wyszła 13 lat temu. W kontekście rozwoju jaki nastąpił w tym czasie w branży gier, to jest starsza gra, przepaść.
  • Odpowiedz
@vealen0: godziny w to przegrałem ale niestety, cheaterzy i twórcy wykończyli tą gierce. Dalej mi się przypomina jak w dr. Pepperze można było kody na skórki dostać i akurat do anglii na tydzień pojechałem i kupiłem specjalnie napój, ehh to byli czasy.
  • Odpowiedz
@Pshybysz: @vealen0: Już któryś raz widze feelsy z tą grą na mirko. Ehh, to se ne vrati.. Pamiętam jak w podstawówce byłem jak ją zapowiedziano, i wypuścili ten zajebisty trailer. 2 lata czekałem na tą gierkę, a jak już wyszła to panie... Najwięcej godzin nabiłem chyba jako Royal Komandos. Później się zaczęło, skiny, skiny na bronie przedstawiane jako nowe bronie, z podboostowanymi statystykami, w tych czasach f2p raczkowało,
PonuryZielarz - @Pshybysz: @vealen0: Już któryś raz widze feelsy z tą grą na mirko. E...
  • Odpowiedz
eee to ja liczyłem na jakieś space invaders od biedy castle Wolfenstein XD


@vealen0: Castle Wolfenstein - to była dobra giera.

Counter Strike 1.5/1.6 w to się wygrało ponad 3500 godzin na Steamie xD W No Steam v47/v48 pewnie z 2x tyle.
  • Odpowiedz