Wpis z mikrobloga

@yolllx33: I rzeczywiście wszystko tutaj czyta tutaj, nawet drobiazgi. Rozrysowując scenariusze nawiązał do tutejszej beki, że uczestnikom każą zrobić konkurs na najlepszego tosta, który wyłoni osobę mającą moc wyrzucenia kogoś! A dopiero beka będzie jak odleci np. Ola, a sławna decyzja Klaudii to efekt wskazania zaufanej przez Olę. Albo jeszcze lepiej zmyłki produkcji bo jej dylemat to być czy nie być z prezydentem. To trochę abstrakcja jednak, ale Marunio by raz
@Vasteras: Wychodzi na to ze Klaudia kogoś wyrzuci. I teraz dwie kwestie trzeba przemyśleć. 1) nie wszyscy są źli tylko jedna osoba, która dodatkowo jest graczem (Wentyl bo ta wyrzuciła Olę) 2) Dla Oli to bardzo ważne dużo zmieniające RR ( Klaudia wyrzuciła Wentyla, wiec wyrzuciła pewna pare Oli i ta już straciła resztki sympatii do Klaudii, lub Wyrzuciła Olę z tym samym efektem). No i w zasadzie 3) Plotka mówiła,
@mario84pl: Wielkie nieprzewidywalne RR, które miało być pełne przetasowań stało się za sprawą wrzutki produkcji i wrzutek aż za bardzo przewidywalne. Dokładnie jak piszesz. I chyba musieli coś wymyśleć - np. taki wybór dziewczyny, jeśli żadnej nie znał.
Gdzież byłby ten szok El Dupsi? Gdzie te przeparowania? Jedynym powodem szoku dla Klaudii i produkcji (sławne zdjęcie nawet tak napisała) na tamten czas byłoby wywalenie jednak Dejwa, bo planowali scenariusz w duchu
@Vasteras: Obstawiam, ze tym szokiem może właśnie być wyrzucenie „przyjaciółki” i tutaj elDupsi szuka argumentacji Klaudii. A ja już sam nie wiem czego bym chciał. Wywalenia Dejwa, czy jednak zobaczyć jego reakcje na widok relacji Endżi i Alimenciarza.
@Vasteras: Niby mniejszy, jednak rozbicie mocnej pary to raczej rozsądne, gdy jest blisko do finału. Dwa raczej oczekiwany efekt niż szokujący. A wywalenie przyjaciółki? Niespodziewane fest. Poza tym musimy pamiętać, ze to co dla produkcji jest szokiem, dla nas… yyy nuda, przewidywalne ;-)
@Szuruburu102: Wentyl zrobi aferę o wszystko więc może też być zły, że bro mu wywaliła Klaudia. Ola też wtedy będzie wściekła, bo widać, że Andżela jest najważniejsza tuż po jej chłopaku. I wreszcie sama Anżela, a ta jak się wkurzy to nieźle odpierdziela. Uruchomiła słowotok, jakiego Klaudia w życiu nie słyszała i to mogło być za dużo. Ależ spekulacje :) Ps. i tak bardziej pasuje wersji @mario84pl: wtedy na Klaudię
@Vasteras: @Szuruburu102: tak, tez mi to przeszło przez myśl, ze po wywaleniu Oli zły mógłby buc Wentyl gracz ale tez Adżela… No chyba ze elPresident o tym w tej chwili nie pomyślał. Najgorzej ze ja dziś nie będę na żywo oglądać, albo z opóźnieniem 1h albo jutro dopiero ;-(
@mario84pl: ta plotka, że Wentyl wyleciał i wróci na finał to słyszałam, że wentyl sam opowiadał to na mieście. Jeśli tak było to zakładam, ze to fejk i analogiczna ściema do jego „będę musiał podjąć ważna decyzje po rr”