Wpis z mikrobloga

Sekta Świadków Jehowy dalej poluje na ofiary z Ukrainy i Polski.
Warszawa, ul. Hynka, dziś 17:20, stała miejscówka i godzina

Dziś pierwszy raz od momentu tworzenia podobnych napisów nie usłyszałem zupełnie nic od ludzi-potykaczy. Panowie ewidentnie dumni z pochodzenia, stali sobie i robili durne uśmieszki bez słowa XD

Wcześniejsze reakcje na takie napisy były dosyć wymowne: śmiech przez łzy, próby ścierania napisu, zasłanianie stojaka przed napisem swoim cialem XD, teksty typu "a może Pan coś opowie o swojej religii?" lub "co to znaczy sekta?", straszenie RODO, nagrywanie, pytanie o "moją misję" :D
---
Obecnie organizacja-sekta JW.ORG oprócz Polaków poluje od paru miesięcy również na Ukraińców zagubionych i szukających wsparcia przez wojnę jaka opanowała ich kraj. Widać to chociażby po materiałach reklamowych w języku ukraińskim na potykaczach, perfidnie sugerujących tematykę "pokoju" pod płaszczem tej sekty.

Agenda pozostaje niezmienna: wykorzystywanie ludzi do osiągania celów materialnych i niematerialnych za pomocą manipulacji psychologicznych pod płaszczem jedynej prawdziwej "wiary", ustawianie służących tym celom nielegalnych stojaków reklamowych (potykaczy) bez uiszczania stosownych opłat jak to robią praworządni obywatele + łażenie po cudzych domach i posesjach.

#swiadkowiejehowy #jehowi #religia #bekazpodludzi #sekta #oszukujo #prawo #wiara #reklama #jehowapill (do obserwowania/czarnolistowania) #ukraina
bizonsky - Sekta Świadków Jehowy dalej poluje na ofiary z Ukrainy i Polski.
Warszawa,...

źródło: comment_1666885364jM60kdsSNH4bhfXMjlwTzS.jpg

Pobierz
  • 16
@Kufelpiwa13: ja nie rozumiem, wytłumacz mi proszę. Czy to hasło tyczy się wszystkich i wszystkiego? Czy np Sekielski, nagrywając dokument o pedofilii, zrobił źle, bo nie zastosował się do hasła "żyj i pozwól żyć innym"?

Czy uważasz, że ostrzeganie przed destrukcyjna sekta, jaka są świadkowie Jehowy, jest łamaniem jakichś norm społecznych i wtykaniem nosa, w nieswoje sprawy?