Wpis z mikrobloga

#android #pytanie #ztm #autobusy #trolejbusy #katowice
Potrzebuje za jakiś czas na Śląsku korzystać z komunikacji miejskiej. Czy ktoś doradzi aplikacje do rozkładów jazdy oraz kupowania biletów? Jest godna polecenia (korzysta i poleca) aplikacja? Jak wyglada kupowanie biletu w aplikacji, jak wyglada kontrola co sie sprawdza. Dlaczgo aplikacja? Bo nie chce mi sie latac szukac po kioskach biletów, oraz czasami jest tak, e człowiek zerka w apke o której cos jedzie i rura :) Jak dojade ogarniam. Wydaje sie spoko. Ale ktoś z Was pewnie uzywa czegoś na codzien i coś poleci.
  • 11
@kisuarf: Dzieki. Ten Mobile MPK tez znalazłem, ale kolorystyka to jest okropne. Ciekawie zrobiona apka. Tak polaczyć jak dojade z mobileMPK i byłaby ciekawa apka. czy w mobileMPK mozna bilety kupowac?
@Bleck: Dobra ogarnałem. ING ma taką opcje. Nawet nie wiedziałem. Dzieki. Przyda sie. Ale troszke durnie rozwiazane , ze trzeba wybierać Autobus Tramwaj Trolejbus itp. Przeciez cena ta sama. Zabiera to czas :D
Jak i co pokazujesz podczas kontroli? Gdzie bilet jest widoczny?
@kisuarf: W jakdojade jak kupujesz bilet to sie kasuje sam, czy trzeba zrobić opcje skasuj bilet? Tam jest ten plus, że wplacasz pieniadze do wirtualnego portfela i szybko bilet kupujesz. Pare pukniec i juz. Nie wiem jak szybko bilet przychodzi. Mozesz podzielić się wiedzą z zycia?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sun_city: działa ekspresowo, możesz doładować portfel lub blikiem zapłacić. Wpisujesz numer linii j jest skasowany od razu po pobraniu środków. Wyświetla się zresztą info, że możesz podgląd dla kontroli włączyć i czas zaczyna lecieć. Ale nawet jak czas się skończy to możesz go otworzyć, nie wiem w zasadzie po co ten czas. A i zainteresuj się biletami całodobowymi jak chcesz dużo jeździć, coś mi świta, że tam można wtedy w kilka