Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy nie mam się komu wygadać. Nie wiem co robić...
Mam prawie 4 letniego syna i kobietę. A czuję się sam bardziej niż kiedykolwiek...
Odkąd urodził się mój syn moja partnerka zupełnie straciła zainteresowanie zbliżeniami. Około 20 idzie spać w pokoju z dzieckiem, ja śpię sam w salonie. Zacząłem przez to więcej pić. Często wychodzę do znajomych. Czasami siedzę u kogoś do 3 w nocy.
Czuję się wykorzystywany, bo daje na ten dom pieniądze. I jest to jakieś 80%mojego wynagrodzenia.
Chciałem zapewnić synowi dom jakiego sam nie miałem. Ale jestem ogromnie zawiedziony tym jak się potoczyło moje życie. Przytłacza mnie to i chce mi się ryczeć. Nie wiem co robić...

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6358ee6bcde781a907e8e737
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 153
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
pieluchowe zapalenie mózgu


@elemenTH: uwierz, że mało kto robi tak tylko dlatego, żeby jego bombelkowi było miło. Czasem po prostu ludzie odpuszczają, bo łatwiej jest 5-10 minut poleżeć z dzieciakiem aż zaśnie niż pałować się z nim godzinę bo ciemno, bo potwór, bo duchy etc. Nie nazwałbym tego pieluszkowym zapaleniem, a po prostu pójście na łatwiznę.
  • Odpowiedz
@Borysko_88: niemowlak nie zna potworów, duchów i ma w dupie, że ciemno. Jak nauczysz dziecko zasypiać przy cycu to będzie zasypiać przy cycu. Jak nauczysz dziecko, że nosisz je na rękach bo płacze to zawsze będzie płakać nie będąc na rękach. To są typowe błędy młodych rodziców albo po prostu ludzi, którzy mają pieluchowe zapalenie mózgu.
  • Odpowiedz
@MarMac: „Tylko kasę dajesz” hahaha no ale bez tego „tylko” to ona by se mogła Oh jak ciężko posprzątać i poogarniać...przytułek
  • Odpowiedz
Zacząłem przez to więcej pić


Czasami siedzę u kogoś do 3 w nocy.

Chciałem zapewnić synowi dom jakiego sam nie miałem

@AnonimoweMirkoWyznania: no to zapewniłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@PukierCud3r:

Mój ojciec pił. Pił i nigdy mnie nie uderzył. Ja obiecałem sobie że będę inny.. niestety już pije

#pdk
  • Odpowiedz
PolnyMirek:

Ty tylko kasę dajesz


@MarMac: podoba mi się to stwierdzenie. Ciekawe, czy żonka chciałaby zamianę ról, jak kasa to "tylko" :)

OPie, rozwiąż ten problem teraz, bo u mnie w domu było chyba to samo, bo stary cały czas wypominał matce, że jest "niezaspokojony". Wiele lat pracował w delegacji i widziałem u niego w samochodzie ulotki night clubów.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jesteś sam z własnego wyboru i żona w tym przypadku nie jest tutaj winna. Śpi z dzieckiem sama bo nie chce mieć kontaktu z kimś ucieka w picie gdy ma problemy. Super argument, jestem #!$%@? taki męski, pije by zapomnieć, mam depresje i problemy z psychika ale do specjalisty nie pójdę bo mogę iść do kumpli z którymi mogę na takie temat pogadać wylewając wszystkie swoje żale na żonę która
  • Odpowiedz