Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy nie mam się komu wygadać. Nie wiem co robić...
Mam prawie 4 letniego syna i kobietę. A czuję się sam bardziej niż kiedykolwiek...
Odkąd urodził się mój syn moja partnerka zupełnie straciła zainteresowanie zbliżeniami. Około 20 idzie spać w pokoju z dzieckiem, ja śpię sam w salonie. Zacząłem przez to więcej pić. Często wychodzę do znajomych. Czasami siedzę u kogoś do 3 w nocy.
Czuję się wykorzystywany, bo daje na ten dom pieniądze. I jest to jakieś 80%mojego wynagrodzenia.
Chciałem zapewnić synowi dom jakiego sam nie miałem. Ale jestem ogromnie zawiedziony tym jak się potoczyło moje życie. Przytłacza mnie to i chce mi się ryczeć. Nie wiem co robić...

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6358ee6bcde781a907e8e737
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 153
@AnonimoweMirkoWyznania tryb u nas podobny - ona kładzie się wcześniej i wcześniej wstaje, ja mam dobe nieco przesunięta, no i stwierdziliśmy wspólnie, że oboje chcemy spróbować "zbliżeń" kiedy ona śpi. Po prostu zaczynam uprawiać z nią seks, a ona śpi. Łatwiej jest jak woli spać np na boku, ale to wszystko wychodzi jak już sie spróbuję. Jest to całkiem interesujące przeżycie - polecam ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zbanowana :( : Po pierwsze to slabo dojrzales do roli ojca. Twoja kobieta nie dosc, ze ma #!$%@? organizm ciaza - to duze wyzwanie dla ciala, to jeszcze jest pewnie wymeczona macierzynstwem skoro o 20 zasypia. Pisanie idiotycznych tekstow o "wykorzystaniu" jest nie na miejscu. Libido to nie jest constans u zadnego czlowieka. To, ze twoje dziala super, to nie znaczy, ze u twojej zony tak jest. Wyobraz sobie, ze wypchales z
Mam 3,5 letniego syna, duzo pracuje i sie denerwuje i męczę w pracy. Buduję po godzinach dom ale wieczorami bądź w weekendy spędzam duzo czasu z dzieckiem, głupie wyjście wieczorem do sklepu po #!$%@? czy spacery 4h po placach zabaw. Dziecko to uwielbia a zona sie cieszy bo ma chwile dla siebie. Zacznij od zabrania dziecka na plac zabaw i baw sie z nim, zartuj poczuj sie jak on. Mi to pozwala
@AnonimoweMirkoWyznania: Dlaczego tak sobie dałeś zrobić? Jesteś miękka faja, to tak Cię kobieta traktuje, musisz odzyskać swoje miejsce w rodzinie. Chyba, że nigdy go nie miałeś. Rozmawiałeś z nią w ogóle o tym?