Wpis z mikrobloga

@ElCidX: mój komp nowego CoDa czy Crisisa 2 zjada na śniadanie wraz z Battlefieldem 3. Optymalizacja jest do dupy tak jak i sam Future Soldier. A grafą nie grzeszy.
@ElCidX: nie. Za sam gameplay. Wszystko się świeci, podświetla, zaznacza itp. itd. Tak jakby gra była skierowana do ludzi z połową mózgu, albo i brakiem. Nie podoba mi się to strasznie. Poza tym, mam nowego CoDa i to jego obecnie katuję :)
@BQP: To raczej COD jest łatwy i sam się gra. w GRO trzeba mieć taktyczne podejście i właśnie, dlatego, że wszystko się świeci, nie da się biec na pałę. A COD sam się gra :P
@BQP: W codzie samo się zabija, oglądałem gameplaye i jest jakiś mały samolocik bombowy, jakiś nalot którego nawet nie trzeba nakierowywać. Mi się nie podobają te wszystkie killl striki :P i to nie tylko w codzie, tęsknię za czasami CoDa 2, to były piękne czasy.

I ciekawe jestem, czy następnym CoDem nie będzie właśnie jakiś drugo wojenny, wcale bym się nie zdziwił.
@ElCidX: Nie oglądaj gemeplayów, tylko se kup którąś MW (drogie nie są) i zobacz dlaczego te gry rok w rok przechodzą do historii (choćby zapisując kilka wpisów w księgę rekordów Guinnessa).
@ElCidX: No i? Dziś twórcy olewają rynek PC. Widać to po EA, Ubi czy Activision, którzy robią tylko porty z konsol i to czasem #!$%@? jakości. Mimo to BO2 jest dobre.