Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #zwiazki
Jak mieć #!$%@? wyjazd z żoną w minutę.

Jedziemy do Zakopanego, stopimy na światłach, w aucie z lewej jakieś dziewczyny młode, pewnie studentki.
Stwierdziły, że podciągną koszulki do góry i pokażą mi cycki.

Żona taka #!$%@?, że całą drogę się jej piana z pyska toczyła.
A i oczywiście to moja wina, bo ja je prowokowałem i że jestem w miarę przystojny i mam spoko auto....

Nigdy nie pomyślałem o skoku w bok.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6356718286c6e338478334df
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 59
@AnonimoweMirkoWyznania: Ech, w takiej sytuacji to warto raczej kobiety zapytać, czy takie siksy pokazujące cyce obcym typom to jest coś, z czym ona w ogóle chce konkurować. Bo jak tak, to równie dobrze może pod klub iść i zazdrościć typiarze, co się z dupa na wierzchu wywaliła i leży. A jak jednak ma nieco wyższe mniemanie o sobie i wyższe wymagania względem siebie, to na te sytuacje powinna spojrzeć w kategoriach
Zerkasz na cycki, patrzysz na żonę i mówisz: gdzie im do twoich.


@krystal_Tri_tapik: ale zerknąłeś, już #!$%@?łeś. cień szansy jest jak nie widzisz, czy po prostu skutecznie sugerujesz, że nic nie widziałeś i nic nie wiesz.

Cycki? Jakie cycki? Samochód jakiś obok? To tam ktoś był?

Na światła patrzyłeś. A w ogóle to Bigmac na bilboardzie, Albo się zamyśliłeś

czy ten clooney co tam reklamuje kawę z kapsułek to czy on
@Canova: nie jestem facetem, więc raczej nie urazisz mojej męskości. :)

@eloar: piszę, co podziała na zazdrosną żonę. Nie ma co udawać, kobieta i tak będzie wiedziała, że patrzyłeś.

@wojciech-wwww: a kto tu pisze cokolwiek o łagodzeniu. Jest sytuacja do wykorzystania na swój plus, można skorzystać, można stracić.

@blend: i dlatego algida pozostanie jedynym lodzikiem, na jaki możesz liczyć. ¯\_(ツ)_/¯