Wpis z mikrobloga

@FrasierCrane: @StaryPijanyWyjadacz: ale to problem ludzi. Wystarczy ponownie zacząć korzystać z tych for i zadawać tam pytania oraz w innych miejscach. Gdy odpowiedź przyjdzie w którymkolwiek "kanale" to dopisać ja na to forum. Po pewnym czasie co raz więcej ludzi zacznie to robić i ta wiedza tam zostanie i będzie indeksowana. Oczywiście równorzędnie proponuje przestać korzystać z facebooka albo perfidnie zadawać pytanie na FB i wklejać link do swojego pytania
@SaintWykopek: To jeszcze #!$%@?, najlepiej jest jak wchodzisz w wątek i widzisz odpowiedź

obwarzan73 wysłałem ci odpowiedź na maila


Zamiast wrzucić do wątku normalnie, a tak samo OP też nie łaskaw się podzielić.
Albo wariant skrajny

mam problem x

podaj maila

dupa@poczta.pl

ok wysłałem ci zobacz


I po latach piszesz na tego maila czy może się podzieli informacją i dostajesz zwrotkę że taki adres jest niedostępny (°°
@bambus94 w firmie w której kiedyś pracowałem (korp IT) mieliśmy takie forum wewnętrzne do różnych rzeczy - w tym nie związanych z pracą. Raz taki jeden Karol napisał posta ze ma problem z przejściem jakiejś gry. Jakieś 2 lata później ten sam gość napisał odpowiedź, w stylu:
"Miałem dokładnie ten sam problem kiedyś i nie znalazłem rozwiązania. Udało ci się to rozwiązać?"
Śmiechom nie było końca :)
@SaintWykopek i te obrazki nie istniejące na imgshacku (°° co ja się do forda natrudziłem by znaleźć #!$%@?ą śrubkę... Okazało się finalnie że były dwie a ja zderzak złamałem xD A na obrazki wszystko było -_- najdalszy wpis co mi pomógł był z 2005 z starego martwego forum ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W sumie jeszcze na odpowiedziach w zasochach Microsoftu nie widziałem odpowiedzi dobrej udzielonej przez pracownika, trzeba liczyć, że ktoś z community odpowie i patrzeć na najabardziej plusowaną odpowiedź xD


@FrasierCrane: bardzo rzadko im się zdarza, ale w 99,99% przypadków to wklejona formułka z dupy, często nawet nienawiązująca do problemu. W ogóle mam złe wspomnienia z supportami, kiedyś wysyłałem zapytanie o problem występujący bezpośrednio w grze do jednego z producentów (problem czysto