Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
Progresywne p0lki wychowane na serialach netflixa, "tolerancyjnych" filmach, teledyskach gwiazdeczek popu oraz innym tego typu szajsie uważają spędzenie nocy z nie białą osobą za niesamowitą przygodę oraz potwierdzenie własnej postępowości i otwartości na inną kulturę
Jest to ewenement w skali świata.
Na szczęście Ukrainki nie mają jeszcze tak spranego mózgu dlatego preferują tradycyjną rodzinę z białym facetem często Polakiem ponieważ jest lepszy od ich rodaków.

#przegryw #p0lka #zwiazki #ukraina #logikarozowychpaskow #blackpill #tinder #wroclaw #neuropa #bekazlewactwa
chemikorganik - Progresywne p0lki wychowane na serialach netflixa, "tolerancyjnych" f...

źródło: comment_1666554987VRFVqcJbPkMJbGW3fwFKP1.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@chemikorganik: jak mi znowu wyskoczy to bede pamietać. One się przesuwaja na glownej i ostatnie kilka już przesunęłam szybko z półtora tyg temu, więc algorytm na razie myśli że nie chcę tej tematyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Co.
Sam sobie zaprzeczasz: niby jak Polki chcą kogoś z zagranicy, to mają sprane mózgi, ale Ukrainki mają chcieć wiązać się z Polakami, bo "są lepsze od ich rodaków" - niby w czym? O ja jebię. XD
  • Odpowiedz