Wpis z mikrobloga

Mówimy już o świętych krowach pieszych
a co z rowerzystami, widać na filmiku, że obok przebiega ładna ścieżka ale ścieżki są dla frajerów więc jadę środkiem drogi i to na rondzie gdy pada, co może się stać XD
Tak samo jak pieszy powinien wiedzieć, że nie jest niezniszczalny tak samo rowerzyści powinni w końcu się o tym dowiedzieć
#p0lka #pedalarze #drogi #zielonagora #patologiazmiasta
harold97 - Mówimy już o świętych krowach pieszych 
a co z rowerzystami, widać na fil...
  • 37
@janekplaskacz: nie wiemy czy gdyby jechał to w kogoś by przywalił, samochód na rodzie czy drodze raczej by się nie wykopyrtnął
wiemy, że gdyby rowerzysta skorzystał z rzeczy które miasto specjalnie dla niego buduje, nie był by przejechany
pisałem już jak z pieszym, on ma pierwszeństwo na pasach, takie są przepisy koniec
ale co z tego jak trzepnie go samochód ? przepisy odprzejadą ? XD no nie
czemu rowerzyści nogami i
@janekplaskacz: już pisałem wcześniej

XD jakbym pisał z pieszym który nie patrzy czy coś jedzie ,,bo przecież mam pierwszeństwo i to kierowca musi uważać" XD

a co jest przejechane nie da się odjechać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po za tym widziałem tyle przypadków strachu przed ścieżką, istnej fobii tak tak samo jak inni ludzie, że nie można nazwać tego jednorazowymi przypadkami
@janekplaskacz: w sensie tak jak w tym przypadku powyżej, bo ma obok ładną ścieżkę rowerową ?
powtórzę trzeci taz pod tym postem, czemu ślepy i gupi pieszy to zło a rowerzysta to święta krowa ?

XD jakbym pisał z pieszym który nie patrzy czy coś jedzie ,,bo przecież mam pierwszeństwo i to kierowca musi uważać" XD