Wpis z mikrobloga

@Jookav: pamiętacie tę laske, która prowadziła sklep zoologiczny? W pewnym momencie zebrała kasę na "wykopowe zwierzę", które miało być streamowane, zrobiła stream przez parę dni, po czym zniknęła?

Albo te atencjuszki, które stworzyły i spamowały #gownowpis, nie pamiętam ich nicków.

Był też gość, który używając zdjęć jakiegoś gościa o ciemnej karnacji udawał Roma, dopóki się nie okazało, że to nie jego zdjęcia. :D

Wie ktoś co się stało z @
@piotria: przepraszam ze zapytam ale bordo na wykopie to jakies osiagniecie? Pytam serio bo ja wrzucam tu taki syf czasem a nadal mam bordo czasem znika czasem sie pojawia ja wgl nie wiem ck to za system xD
@brat_leminga: hmm sluchala metalu, byla dosyc podatna na takie mody i rzeczy aby robić cos na przekór. Ogolnie inteligentna, teraz nie wiem czym sie zajmuje nawet nie wiem czy ma fb musial bym poszukać.

Przedstawiala sie Maja nawet pisząc sprawdziany a tak naprawde miala na imie Aleksandra. Ogólnie spoko do towarzystwa zeby sie pośmiać ale zbyt odpalona jak na material na dziewczynę