Wpis z mikrobloga

@Atreyu: o, chyba jak będę za niedługo zmieniał blat w biurku na większy to sobie może takie coś zrobię, bo też czasem walają się na biurku xD
  • Odpowiedz
@skitel112: Audio-Technica ATH-W1000Z (napędzane stackiem Topping E30 + L30). Do muzyki, takie hobby, a zaczynałem od tanich Superluxów. Akurat te słuchawki zupełnie by się nie nadawały do pracy z dźwiękiem, nie są neutralne a bardzo ciepłe i melodyjne
  • Odpowiedz
@Atreyu: czym tak w skrócie jest stack topping E30 + L30? takie ciepłe i melodyjne słuchawki raczej do konkretnych gatunków muzycznych czy wszystkich? tak z ciekawości spytam jakich gatunków na nich słuchasz?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@skitel112: polecam taki żeby tobie było wygodnie, a jeśli nie wiesz jak ci będzie wygodnie - to taki który nie zajmie ci miejsca gdzie jest potrzebne.
Ja mam swój zamocowany o parapet, który jest prostopadle do biurka i do fotela
  • Odpowiedz
czym tak w skrócie jest stack topping E30 + L30?


@skitel112: chińskie, ale dobre jakościowo sprzęty:
- Topping E30 - to DAC (przetwornik cyfrowo-analogowy), coś jak karta dźwiękowa ale tylko do odtwarzania dźwięku
- Topping L30 - to AMP, wzmacniacz słuchawkowy

Pic rel jak to wygląda. Stack dlatego że jedno na drugim (drugim popularnym stackiem tego typu jest choćby Magni i Modi od firmy Schiit Audio). Dużo lepsza jakość dźwięku niż
Atreyu - > czym tak w skrócie jest stack topping E30 + L30?

@skitel112: chińskie, ...

źródło: comment_16664727048T3lJbqlfmXWAPDY0K00X9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@sprzedafcaMakaronu: uważam, że gracze z różnych platform takich jak np steam czy epicgames posiadają słuchawki i może uchwyty do nich (wołam graczy i użytkowników komputera z różnych tagów), szczerze mam #!$%@? na #!$%@? wykopowiczów apropo tagów bo chce uzyskać jak najwięcej pomocnych opinii i moim zdaniem te tagi mają coś wspólnego z pytaniem, tak ciężko wywnioskować?
  • Odpowiedz