Wpis z mikrobloga

Wracam na #silownia po 5 msc przerwy.
Mój jedyny cel na razie to zrzucić z 6-8cm w pasie (BF 18% -> 12%), zachowując przy tym mniej więcej taką samą wagę 70kg i nie obciążając organizmu i psychiki. Mogę nad tym pracować powolutku nawet do lata. Pytanie tylko jak przeprowadzić taką rekompozycję, żeby faktycznie był taki efekt? Jestem na TRT, mógłbym ewentualnie zwiększyć testosteron, ale nie chciałbym dokładać innych środków, bo nie mam siły obecnie na znoszenie jakiś sajdów i nie chcę naruszać komfortu życia.
Trening siłowy, 0 kaloryczne i jakieś cardio będzie ok podejściem?
Ewentualnie macie do polecenia jakiegoś trenera, który ogarnia rekompozycje?
PS Klasycznej redukcji nie chcę robić, bo schodząc kilka kg w dół źle się czuję, a po czasie i tak to zaniedbuję i wracam do starej sylwetki, więc tym razem chcę wybrać trochę inną drogę.
#mikrokoksy #sterydy
  • 14
@CallMeDave: Może coś tam zbudujesz na tej "rekompozycji" jak zadziała pamięc mięśniowa, nie wiemy ile wcześniej ważyłeś, 90kg na żyle i 700kg w totalu? Czy może byłeś zwykłym szarym mirkiem z siłki co chodził rekreacyjnie. Niestety, ale nawet kulturyści na 10 środkach się zalewają na masie, a potem tracą trochę mięśni na redukcji, więc moim zdaniem lepiej zrobić masę do kwietnia i potem zrobić redukcję, a nie cudować i bawić się
@CallMeDave: re kompozycja to dosłownie jak nazwa mówi zmiana kompozycji ciała na korzyść mięśni względem tłuszczu, z reguły się o tym mówi u początkujących i powracających bo im jest najłatwiej budować mięśnie, czyli powiedzmy początkujący ulaniec idzie na siłownie i dość szybko buduje mięśnie, jego waga nawet rośnie ale procentowo zawartość tłuszczu w jego ciele maleje, a mięśni rośnie, w przypadku suchoklatesa który zaczyna jak będzie #!$%@?ł to też pewnie będzie