Wpis z mikrobloga

Uwaga! Moderacja dodała czerwoną belkę do znaleziska i tym samym przestało się wyświetlać na wykopalisku. Kulturalnie zawołam więc użytkowników, którzy wykopali, żeby mogli się zapoznać ze stanowiskiem i nie musieli specjalnie szukać wpisu, który po tejże odpowiedzi wyjaśniającej został również obdarowany shadowbanem.

Jeśli ktoś nie chciał być zawołany to najmocniej przepraszam - zależało mi, żeby każdy miał ułatwione zadanie w zapoznaniu się z wyjaśnieniem moderatorów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#legodamwa #jadamwambana #moderacja #lego #afera

@piotreks19 @Polinik @panopticon @czechu @evilonep @notdot @szogun85 @metaxy @groger @blazko @przekliniak @Wolvi666 @tomaszek86 @siRcatcha @thewickerman88 @23kulpamens @Migfirefox @MajoZZ @size @Huevos @korczo @ojek @zreflektowany @Qbcia @EissIckedouw
Pobierz
źródło: comment_16662959261jZqsI8jvIjjJ6ZBWb4ML5.jpg
  • 55
@ApuNahasapeemapetilon: Gdyby ktoś potrafił zrobić wielką galerię z przykładami kogo można plusowac a kogo lepiej zostawić to napewno pomogłoby młodszym użytkownikom ( ͡° ͜ʖ ͡°) swoją drogą chyba pierwszy raz widzę portal w którym cała kadra zarządzająca nie konsultuje niczego ze społecznością i ma tak bardzo wywalone na comunity (jedyna minimalnie spoko rzecz która się ostała na tej stronie bo wszyscy twórcy (nie patologicznego) contentu zostali usunięci
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@dobrzecisiewydaje: boję się plusować ( ͡° ʖ̯ ͡°) Sam starałem się coś tam (jako mały żuczek na tej kulce guano, jakim jest ten portal) dostarczać ciekawy content, nomen omen gówniany ( ͡° ͜ʖ ͡°) #dodupyzpapierem ( ) i nie tylko. Ale, widzę że gościa co content fajny o klockach postował zbanowali, bo zaplusował to co nie trzeba (okej,
@dobrzecisiewydaje: Ja dzisiaj wierszyk napisałem, ale się nie przyjął to się podłączę. Podpowiedź: trzeba się dobrze przyjrzeć na #zakazaneliterki żeby zobaczyć głębię tego utworu:

Jak ten portal na psy schodzi,
Eee no wiecie o co chodzi,
Bany lecą, kontent spada,
Ayro siedzi u sąsiada.

Czasem tylko coś tu wrzuci,
Myśle jednak „może wróci”.
Obym racje miał w tym względzie,
Dzięki temu lepiej będzie.

Ekskrementy tu co chwile,
Rumun, inne pedofile,
A
Czyli rozumiem latam po wykopie. Lajkuje jakiś post randomowego gościa i dostaję bana? Dobrze rozumiem ten mechanizm....to nie wiem nie łatwej było by zbanować wrzucającego...i kto to jest ten rumun? Aha i rumuńskie to są serwery wykopu bez obraz dla Rumunów( ͡° ͜ʖ ͡°)