Wpis z mikrobloga

Uwaga! Moderacja dodała czerwoną belkę do znaleziska i tym samym przestało się wyświetlać na wykopalisku. Kulturalnie zawołam więc użytkowników, którzy wykopali, żeby mogli się zapoznać ze stanowiskiem i nie musieli specjalnie szukać wpisu, który po tejże odpowiedzi wyjaśniającej został również obdarowany shadowbanem.

Jeśli ktoś nie chciał być zawołany to najmocniej przepraszam - zależało mi, żeby każdy miał ułatwione zadanie w zapoznaniu się z wyjaśnieniem moderatorów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#legodamwa #jadamwambana #moderacja #lego #afera

@piotreks19 @Polinik @panopticon @czechu @evilonep @notdot @szogun85 @metaxy @groger @blazko @przekliniak @Wolvi666 @tomaszek86 @siRcatcha @thewickerman88 @23kulpamens @Migfirefox @MajoZZ @size @Huevos @korczo @ojek @zreflektowany @Qbcia @EissIckedouw
dobrzecisiewydaje - Uwaga! Moderacja dodała czerwoną belkę do znaleziska i tym samym ...

źródło: comment_16662959261jZqsI8jvIjjJ6ZBWb4ML5.jpg

Pobierz
  • 55
@dobrzecisiewydaje: To taki typ blokowego seby, moderacja nie raz już banowała za to, że ktoś mimo czerwonej belki wyciągał to dalej na światło dzienne. Tak tylko mówię, ale mam swoją walkę z tymi [epitet], 2 niesłuszne bany za posiadanie swojego zdania niezgodnego z linią "dobrej zmiany". Do tego na żadne odwołanie nie dostałem nawet maila z wyjaśnieniem czy nawet "wyp....".