Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fotograf_warszawiak: przy zimowce nie patrz na rowki. Ja kupiłem dawno temu samochód z 5 letnimi zimowisku Michelin. Rowki i bierznik okej, ale nie dało się jeździć bezpiecznie. Jadąc wymienić opony rzucało mnie po całej drodze (ośnieżona). Wymieniłem na jakieś typowe Dębica zimowe i nie mogłem wyjść z podziwu, że ta trasa do domu da się jechać bez rzucania samochodu na lewo i prawo. Guma twardnieje z czasem a zimówki lepiej by
@fotograf_warszawiak: wyglądają ok, ale jak jeździsz szybko po zakrętach czy dużo po drogach wojewódzkich to bym kupił nowe, ewentualnie załóż, zrób szybszy kawałek jak będzie mokro i sam stwierdź czy wystarczy ci tyle przyczepności
@desygnat: one są i tak przeciętne. Nie są dobre ani na śniegu ani na mokrej nawierzchni. To jest tylko przednia oś, na tyle mam inne z 2018.
@Volmyr: chcę kupić nowe. Jak patrzę na ceny to już z 800 trzeba dać za sztukę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dzem_z_rzodkiewki: rok temu wulkanizator mówił, że jeszcze oblecą. Obleciały pół zimy, całe lato i teraz może śmietnik (
już z 800


@fotograf_warszawiak: to co ty kupujesz?

Premium Contact z wymiarami jak Twoje ~600zł / szt., miesiąc temu kupowałem stacjonarnie 225/45/R17 440zł/szt. i z takim profilem po allegro nadal podobna cena.