Wpis z mikrobloga

@UlicznyPoeta: A jakie masz obycie estetyczne itp? Bo nauczyć się narzędzia to jedno, ale pomysł/projekt/look to inna rzecz. Też o tym myślałem, ale odpuściłem. Samo poznanie narzedzia można ogarnać gdzie indziej, poznanie trendów czy nowości w branży - to jest tego masa w necie.

Projekty kursowiczów są ładne, nowoczesne i niewdrażalne dla firm MŚP w Polsce - chyba, że masz masz takich klientów którzy chcą mieć ładne designerskie strony. Bo jak
@UlicznyPoeta: myślę ze lepiej i taniej wyjdziesz na projektowaniu dużo i często samemu (i wrzucaniu swoich designow np tutaj na wykop do recenzji) niż takim kursie. Materiałów z obsługi figmy jest mnóstwo - moim zdaniem szkoda za to płacić.
Obczaj sobie Daily UI challenge - popatrz sobie co inni robia w kazdym podeslanym ci temacie i staraj sie stworzyc cos fajnego (jesli nie masz pomyslow to miksuj jakos to co zrobili
@UlicznyPoeta: A ja się zapisałem bo potrzebuje jakiegoś kopa i usystematyzowanej wiedzy zeby się trochę wdrożyć w UI. Chociaż zdaje sobie sprawę ze te projekty tam robione to raczej średnio w polskich realiach się odnajdą, ale już #!$%@? zapłacone xd
Zrobię pare lekcji, najwyżej zrezygnuje bo jest podobno 14 dni na zwrot. Myśle ze cenna może być tam społeczność, bo jednak fajnie razem się uczyć no i moc zapytać o każda
@ledoux: pracujesz w branży? Robię jako UI już ponad 2 lata i uważam, że te projekty są świetne i świeże, z mojej perspektywy to właśnie prace kursantów najbardziej zachęcają do podjęcia kursu.

niewdrażalne dla firm MŚP w Polsce

@sprzedafcaMakaronu: masz na myśli kwestie budżetowe? Nie wydają się jakoś kosmiczne do zakodowania.
@Pani_M: Nie chodzi o zakodowanie, ja po prostu tego nie widzę jako projekty komercyjne dla klientów ktorych obsługuje. Projekty są ładne i w fajnym klimacie, ale jak teraz przykładowo mam w kolejce sklep z częsciami samochodowymi, stronę firmowa dla producenta systemów it, strona dla fiemy sprzedającej płytki ceramiczne (salon stacjonarny) i podobne klimaty, to w żaden spoób taki designerski projekt tam nie wejdzie. Tam własciwie wszystkie projekty z kursu sa w