Wpis z mikrobloga

#rosja #ukraina #wojna #ruskimir #wolski #wolskiowojnie #ukrainanafroncie #ukrainainfo

Mirki i Mirabelki,
niektórzy z Was napisali, że nie są zadowoleni z tego jak wygląda mój autograf w ich egzemplarzu „Spokojnie o wojnie” i chciałbym napisać o tym kilka słów.
Zacznę od najważniejszego - przepraszam. Ktoś mógłby napisać że to powinno paść 9h temu. Słusznie ale jestem Wam winien wyjaśnienie i chciałem to na spokojnie napisać.
Dostałem instrukcję, żeby na pierwszych 8000 książkach złożyć swoją parafkę i starałem się wywiązać z tego zadania jak najlepiej (naprawdę miałem każdą książkę w rękach), ale przy mojej dysleksji i dysgrafii na niektórych egzemplarzach faktycznie wyszło to raczej słabo (eufemizm). Na pewno nie wynikało to z braku szacunku do moich widzów, a po prostu z tego, że nie jestem przyzwyczajony do dawania autografów i raz jeszcze za to przepraszam. W ramach dodatkowych przeprosin wszystkie osoby, które kupiły egzemplarz z podpisem otrzymają w najbliższym czasie dodatkowy rozdział (nigdzie wcześniej niepublikowany i dotyczący ciągle nowych wniosków dla Polski z wojny na Ukrainie) mojej książki w wersji elektronicznej. Z góry dziękuję za Wasze zrozumienie, bo nadal sporo rzeczy, które dzieje się w tej rzeczywistości mediowej jest dla mnie nowych i dopiero się ich uczę.
/Jarek
  • 222
  • Odpowiedz
@wolskiowojnie: Weź już #!$%@? #!$%@?, nie potrafisz się przyznać tylko zwalasz na wszystko wkoło. "Przepraszam, ale..." to nie są #!$%@? przeprosiny, #!$%@? narcystyczny dzbanie.
  • Odpowiedz
@wolskiowojnie: wybacz ale Pana książka to śmietnik. Jakość druku, papieru i merytoryka jest tragiczna.
Przeczytał ktoś i zrecenzował książkę autorytet naprawdę znający się na tematyce poruszanej w książce?

Żeby niebyło siedzę w temacie wydawnictw od kilku lat i sam wydawałem publikacje i wydawnictwa filmowe. W życiu nie dopuściłbym takiej publikacji do druku. Nie wspominając o zdjęciach z Adobe Stock ( ͡º ͜ʖ͡º). Które zostały i tak
  • Odpowiedz
  • 0
@Koniasz mój komentarz może wynikać z tego, ze nigdy nie widziałem jego filmików o wojnie. Możesz mieć rację. Nie lubię tych gwiazdek internetowych. Zdrowie.
  • Odpowiedz
Dla porównania (oczywiście nakład mniejszy, rozciągnięty w czasie zapewne mocniej itd). Typ od bitewniaka "Relicblade" napisał własną grę, zrobił do niej sam wszystkie grafiki, wszystkie figurki, ogarnia sam marketing, dystrybucje, wszystko. I każdemu kto kupi u niego grę bezpośrednio - rysuje obrazek, pisze podziękowania z dedykacją.

A w Polsce? Znaczek najka zamiast autografu. Albo akcja z Kanałem Sportowym i kuflami - choć tam przynajmniej damage control lepszy, przyznali się krótko, że dali
  • Odpowiedz
@monkiusz:

Albo akcja z Kanałem Sportowym i kuflami - choć tam przynajmniej damage control lepszy, przyznali się krótko, że dali dupy i nie dopilnowali, zamiast tłumaczyć dysleksjami i ciśnieniem w Mozambiku.


Tam było wyśmiewanie problemu. Takie "#!$%@?śmy" "ale" ¯\_(ツ)_/¯

Co nie zmienia faktu, że typ który dostał taką książkę, przeczytał całą, uważa za dobrą i mimo tego odsyła to jeszcze większy lol.


Skisłem z tego typa :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@panpele: oczywiście, że tak, dostałeś pomazaną książkę, a nie książkę z autografem. W ogóle to uważam, że gość powinien na swój koszt zaproponować odesłanie książki i poprawę tego #!$%@? czegoś na normalny podpis + przepraszam. A jakieś pdf-y to jest jest już po prostu knockout.
  • Odpowiedz
@Fromsky: Ogółem absolutnie zgoda jeśli chodzi o kwestie PR-u, kontakt z widzami/klientami itd., ale każda grupa docelowa jest nieco inna. Jarosław Wolski jest twórcą dostarczającym raczej treść niż formę i każdy jego fan o tym wie. Nie wiem kim jest ulubiony autor Twojej żony i tym bardziej nie znam Twojej żony, ale potrafię sobie wyobrazić, że autograf z dedykacją może być dla niej równie ważny co sama książka. Jeśli jednak któryś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wolskiowojnie: a powiedz mi dlaczego wydałeś książkę w wydawnictwie które unika płacenia podatków w Polsce i ukrywa się w raju podatkowym?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wolskiowojnie: drogi Panie Kolego, nie kupiłem Twojej książki bo jej nie potrzebuje. Kupuje natomiast książki Złomnika z autografem już od lat i zawsze jest ładnie napisane: Zbigniew Łomnik a nie zzzzz :-)
  • Odpowiedz
Powiem wam, że uwielbiam imby na Wykopie. Nigdzie indziej nie widziałem takich cyrków. Dysleksja i dysortografia, hehe, to zostanie z nami na długo.
  • Odpowiedz
@wolskiowojnie: a gdyby tak, no nie wiem, przejechać się po kilku największych miastach w Polsce i osobiście podpisać te książki po raz drugi? Aż tak drogo by nie wyszło, a i zadośćuczynienie byłoby rzeczywiście solidne.
  • Odpowiedz
@wolskiowojnie:

książkach złożyć swoją parafkę i starałem się wywiązać z tego zadania jak najlepiej (naprawdę miałem każdą książkę w rękach), ale przy mojej dysleksji i dysgrafii


Ale lamentujesz, masakra. Dobrze, że miliona nie sprzedałeś. A tak na poważnie to od tego jest pieczątka jak się nie chce ręcznie podpisywać.
  • Odpowiedz