Wpis z mikrobloga

#rosja #ukraina #wojna #ruskimir #wolski #wolskiowojnie #ukrainanafroncie #ukrainainfo

Mirki i Mirabelki,
niektórzy z Was napisali, że nie są zadowoleni z tego jak wygląda mój autograf w ich egzemplarzu „Spokojnie o wojnie” i chciałbym napisać o tym kilka słów.
Zacznę od najważniejszego - przepraszam. Ktoś mógłby napisać że to powinno paść 9h temu. Słusznie ale jestem Wam winien wyjaśnienie i chciałem to na spokojnie napisać.
Dostałem instrukcję, żeby na pierwszych 8000 książkach złożyć swoją parafkę i starałem się wywiązać z tego zadania jak najlepiej (naprawdę miałem każdą książkę w rękach), ale przy mojej dysleksji i dysgrafii na niektórych egzemplarzach faktycznie wyszło to raczej słabo (eufemizm). Na pewno nie wynikało to z braku szacunku do moich widzów, a po prostu z tego, że nie jestem przyzwyczajony do dawania autografów i raz jeszcze za to przepraszam. W ramach dodatkowych przeprosin wszystkie osoby, które kupiły egzemplarz z podpisem otrzymają w najbliższym czasie dodatkowy rozdział (nigdzie wcześniej niepublikowany i dotyczący ciągle nowych wniosków dla Polski z wojny na Ukrainie) mojej książki w wersji elektronicznej. Z góry dziękuję za Wasze zrozumienie, bo nadal sporo rzeczy, które dzieje się w tej rzeczywistości mediowej jest dla mnie nowych i dopiero się ich uczę.
/Jarek
  • 222
  • Odpowiedz
@Podlaski_warmianin: ile razy Wam trzeba powtarzać, że chodzi przede wszystkim o to, że ktoś wysrał się na czytelników i myślał, że ujdzie na sucho. Przecież gdyby nie zrobił się z tego taki burdel to W ŻYCIU by nie przeprosił (zresztą i tak kombinował jak tego nie zrobić). Każdą taką akcje trzeba #!$%@?ć; nie chodzi o jakiś smieszny podpis tylko o fakt #!$%@? się na odbiorcę.

A Ty jeszcze go bronisz -
  • Odpowiedz
@jelendaniel: Nie bronie go, napisałem, że dał dupy, chłop się przekalkulował, gadanie o dysleksji czy innych pierdach jest słabe.

Szkaluje idiotów, którzy robią z tego sprawe życia i śmierci i z powodu durnej parafki będą #!$%@? odsyłać ksiązki a ich aktywność na wykopie w ciągu ostatniego dnia kręci się wokół zasranej parafki.
  • Odpowiedz
stary, piszesz o PARAFCE na książce, którą prawdopodobnie obejrzysz tylko raz, a sama książka po przeczytaniu wyląduje na reszte jej żywota na półce. Zresztą jak przypomnisz sobie tą "afere" patrząc na ten #!$%@? ślaczek to możesz sie co najwyżej uśmiechnąć i powspominać. Jeśli ktoś to po prostu oleje (tak jak ja bym to zrobił bo kupiłem książke przede wszystkim dla treści a z powodu jakiegoś #!$%@? autografu sraczki jak większość tutaj nie
  • Odpowiedz
@Podlaski_warmianin: Dokładnie, ale poczekaj jeszcze chwilę, jak chłop się nie przestanie tłumaczyć, to tutejsze łby będą próbowały mu zatruwać życie przy każdej możliwej okazji w imię krzywo pojmowanej przez swoje upośledzenie sprawiedliwości i HONURU, bo ktoś im, rozumiesz, W RYJ NAPLUŁ szlaczkiem na książce, xDD. Przy czym 3/4 oburzonych konsumentów nawet jej nie kupiła, przypomnijmy, tylko psim stadem próbuje się podpiąć pod aferę.

Poza tym przypominam, że świadomi konsumenci-programiści 25K nie
  • Odpowiedz
@wolskiowojnie: sobie swojego lenistwa i #!$%@? na fanów dysleksją nie tłumacz, bo przez takie osoby jak ty ta dysfunkcja jest wyśmiewana i pomijana. Sam mam stwierdzone wszystkie dys jakie są i wiesz co? I jajco, bo wystarczyło poświęcić czas za gówniaka i uczęszczać na zajęcia wyrównawcze, zdyscyplinować się i mimo, że zajmuje mi to trochę więcej czasu umiem pisać czytelnie. Na pieniądze nikt mnie nie oszuka, a oczywiste błędy ortograficzne są
  • Odpowiedz
@wolskiowojnie: mam i dysleksje i dyskografie i odje*anie kreski zamiast podpisu nie ma nic w słonego z ani jednym ani drugim.

Żałosna próba zawalenia swojego olewactwa na „dys”, tym bardziej żałosne że oba maja i tak nie najlepszą prasę przez takich jak ty (załatwię sobie lewe orzeczenie żeby mieć więcej czasu na maturze).

Dno i kilotony mułu, a dodatkowy rozdział możesz sobie wsadzić tam gdzie masz tych którzy kupili twoja książkę.
  • Odpowiedz
@wolskiowojnie: Chopie, zamiast wziac na klate i przeprosić to gadanie o dysgrafii i innych tego typu. Troche xD
Osoby z tymi schorzeniami nagle dostaja paralizu dłoni czy co?
  • Odpowiedz