Wpis z mikrobloga

@ziuaxa: albo już to kiedyś wrzucałeś albo nie jesteś jedyną osobą, która pisze dokładnie to samo, bo kojarzę zarzuty co do jakości studentek, że tak to ujmę.

  • Odpowiedz
  • 6
@brednyk
@prostymysliciel
Nie wiem, ja wynajmuję tylko studentom, bo z samotnymi matkami i ogólnie Karynami bez studiów to wiadomo jak to jest. W końcu nie bez powodów są samotnymi matkami - najczęściej to są mega toksyczne baby, które wyżej srają niż dupę mają - albo żaden facet nie może z taką księżniczką wytrzymać i je zostawia albo one maja nierówno pod sufitem i po urodzeniu bachora odwala im tak, że traktują Swojego faceta jak gówno. W obu przypadkach - toksyki (oczywiście one uważają, że w każdym przypadku to facet jest toksyczny i to jego wina xD)

Nie, nie nie .. jakby zgłosił się 40 letni kawaler i nie wyglądałby na alkoholika, to bym się zastanowił, ale pewnie bym mu wynajal. Ale tak to tylko
  • Odpowiedz
@ziuaxa: za każdym razem jak byłem w mieszkaniu gdzie mieszkają same studentki to był taki syf jak na melinie, raz w jednym mieszkaniu gdzie było 6 bab myślałem że się porzygam jak wszedłem do kuchni, z drugiej strony u facetów zwykle jest po prostu przeciętnie, nie ma syfu, nie jest też super czysto, ale w porównaniu do bab to faceci to są mega czyści xD
  • Odpowiedz
  • 4
@olinek_okraglinek mam koleżanki, które są na studiach, nie raz byłem w takim studenckim mieszkaniu, gdzie były same dziewczyny.

W większości przypadków jest dokładnie tak jak opisałeś. Jedna z rzeczy, na którą zwróciłem uwage kilka razy to szczoteczki do zębów.

Wydawaloby sie, ze ksiezniczki nawet jak zostawiają syf w lazience, nie sprzątają, to jednak żeby mieć piękne ząbki o szczoteczki będą dbać.
  • Odpowiedz