Wpis z mikrobloga

@Meciek: kojarze typa z Wro ktory smalil cholewy do murzynki studiujacej tutaj, tak bym powiedzial konkretnie. Dziwny typ. Zawsze sa jakies wyjatki od reguly. Ale gosc juz dyskryminuje ze wzgledu na BMI. Takze rasista.
  • Odpowiedz
@Shegis: przeczytal ok zarzutke gosc wyslal ale podtrzymuje ze sa wielbiciele murzynek. Gdzies ci faceci musza mieszkac wiec nie wiem co za drama, ktos potwierdza ze facect ma znacznie gorzej i nikt mu nie chce wynajac pokoju w 8 na 10 przypadkach?
  • Odpowiedz
, odrzucając białe grube kobiety


@mutencath: on nie odrzucił białych, grubych kobiet tylko wskazał że szuka konkretnie murzynki, szczupłej i zaszufladkowałem go jako faceta śliniącego się do takiej osoby bo inaczej nie umie poznać takiej kobiety i realizować swoich marzeń. Więc jeśli ma mieć to odniesienie do jego chrześniaka to albo mam z tego wywnioskować że ma dobrze lub źle z powodu tego że nie jest postrzegany jako wartościowy towar seksualny
  • Odpowiedz
  • 127
@Meciek wynajmuję pokoje na stancji studentom od wielu lat. Nie mam pojęcia skąd to przekonanie, że najlepiej wynajmować studentkom - ze studentkami prawie zawsze jest jakiś problem;
- z dogadywaniem się konkretnie na jakieś ustalenia

- zawsze zużywają OGROM wody (długie kąpiele w wannie vs szybki prysznic u chłopaków)

- nic nie potrafią zrobić w mieszkaniu (studentki nie potrafią sobie poradzić jeśli np. roleta spadnie, nie potrafią wymienić żarówki jak się przepali,
  • Odpowiedz
@Shegis
@Rad-X
@aloucie
Niesamowite jest to, ze na wykopoe znajda sie ludzie ktorzy nie potrafia przeczytac pare krotkich zdan a juz komentuja i daja swoje mongolskie teorie.

@ziuaxa Dzielimy ludzi z wybajmu ktorzy narzekaja mocno i ludzie ktorzy zarabiaja duze pieniadze. Sam mam znajomego ktory odziedziczyl pare mieszkan i wynajmuje. To mozna od razu zobaczyc kto jakim jest czlowiekiem po wygladzie, slownictwie i pisaniu. Powiedzial kiedys, ze najgorsze sa wlasnie mocno zrobione
  • Odpowiedz