Wpis z mikrobloga

@Aokx: Z tymi statystykami to jest tak, ze każdy z nas doświadczył jakiegoś przestępstwa czy wykroczenia na samym sobie, przez życie.

Nie mówiąc o facetach z których chyba każdy doświadczył molestowania w WKU gdzie oceniali nas jak bydło.

Myślę ze można by napisać, ze każdy Polak doświadczył w życiu kradzieży.


@yhbgrobdoivbvwamsv: dokladnie, ta statystyka moze byc prawdziwa,
ale czy ktos spytal czy ten wynik jest zalezny od plci?
nie zdziwilbym
Tzn. prawica Ci odbiera bo zaraz ktoś powie że jesteś "hehe gejuch jak można nie chcieć z baba rymcimcim"


@Alakecz:

Dziwne, na wykopie to raczej lewactwo używa takich tekstów (w takiej czy innej formie).

A spotkałem się z tym, gdy napisałem, że skoro gwałt jest wtedy, gdy trzeźwa osoba inicjuje seks z osobą, która jest pod wpływem alkoholu, to więcej mężczyzn jest gwałconych przez kobiety niż odwrotnie.

Nikt tego nie potrafi
temat dla głupszych kobiet, lewicujących kobiet i młodych juleczek. To tak jak kampania, że średnio co 4 minuty gwałcona jest jakaś Polka.
Napiszę tylko, że według tych kryteriów to 100% mężczyzn, kobiet, i lgbtqwerty plus było chociaż raz w życiu molestowanych. Gwałt przez zaniechanie czy molestowanie przez komentarz czy badanie u lekarza nastolatków czy prawidłowo się rozwijają- czy jak jakiś mirek wspomniał obowiązkowa komisja wojskowa dla 18letnich chłopców na gołym benku stanie
Każdy powinien być uczony jak się przed takim zachowaniem bronić lub go nie prowokować. Chcesz żyć w obozie w którym nic nie wolno mówić ani robić, to się w nim zamknij i daj reszcie ludzi żyć


@Dakkar: mówi ktoś kto może chodzić dzień i noc w samych gaciach i nikt nie zechce go gwałcić

faceci nie powinni się w ogóle wypowiadać w kwestii molestowania i gwałtów, bo gówno wiecie, skoro was