Wpis z mikrobloga

#bekazlewactwa

Niech pierwszy samiec alfa rzuci kamieniem jeśli kiedykolwiek usłyszał podniecające " wsadzę Ci ( wstaw co uważasz za stosowne lub zamień na "wsadz mi")" od pijanej baby klejącej się w knajpie
Kolejny niech rzuci kamieniem ten,który nie może przejść obojętnie obok grupki robotników nie narażając się na chamskie odzywki.
Niech kolejny kamień poleci od faceta który nigdy w życiu nie odważy się na założenie sluchawek po zmroku
Czekam na rzut od
@Alakecz: nie płatku śniegu. Każdy powinien być uczony jak się przed takim zachowaniem bronić lub go nie prowokować. Chcesz żyć w obozie w którym nic nie wolno mówić ani robić, to się w nim zamknij i daj reszcie ludzi żyć
Jakie #!$%@? prowokować, jeśli ktoś Cię sklepie po papie tzn że prowokawales czy że agresor ma nierówno pod deklem. Może zamiast uczenia żeby nie prowokować uczmy żeby nie klepać innych (
@vrim w jakich gaciach? Widać synku, jeszcze na komisji nie byleś. Gacie w doł i sprawdzają, czy wszystko w porządku z twoimi klejnotami. Wtedy to ześmy n komisji jaja robili, bo wiadomo mlodzi i jeszcze w miare sprawni. Z perspektywy czasu, zauważam jaka to byla #!$%@?, szczególnie dla kolegów, ktorzy zawsze trzymali się z boku i nie byli w żadnej grupce, żeby dodac sobie otuchy
Nie mówiąc o facetach z których chyba każdy doświadczył molestowania w WKU gdzie oceniali nas jak bydło.


@yhbgrobdoivbvwamsv: ja tyle razy doznałem molestowania przez kobiety że szok, a przepraszam, chodziło mi o okazywanie zainteresowania i podrywanie przez kobiety ale przecież teraz to się nazywa molestowaniem ;)
@Aokx: mnie tam kiedys w nocnym lekko podpita loszka obmacywala. Wiadomo, ze wiekszosc ludzi byla w jakikolwiek sposob molestowana, wiec kompletnie bez sensu rozdzielanie tu na plcie, no ale wiadomo jaki sens ma ta kampania.
@sprl:
W klubach tez mialem sytuacje ze pijane baby dosyc bezposrednio podbijaly do mnie chcac sie ruchsc, a nie bylem w ogole chetny.
kobiety i mężczyzn może spotkać wiele złego tego samego oraz dodatkowo jeszcze kobiety molestowane i gwałcone, to nie jest równe :)


@Sharlene: Mężczyźni są częściej odrzucani niż kobiety, a nas odrzucenie boli tak jak was molestowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

łatwo mówić płci która jednak w jakimś stopniu jest uprzywilejowana bo nie doświadcza tego tak często jak druga


@Sharlene: Kobiety są uprzywilejowane w łóżku, a faceci