Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 480
Całe życie się człowiek użerał z internetem mobilnym, #!$%@? prędkościami i limitami. Planowanie ściagania na noc i uważanie żeby w miesiącu nie przekroczyć limitu, bo można się pożegnać nawet z przeglądaniem stron. Koniec z tym, w końcu dotarł do mnie światłowód. Jest zajebiście ()

#internet #swiatlowod #chwalesie
Roniq - Całe życie się człowiek użerał z internetem mobilnym, #!$%@? prędkościami i l...

źródło: comment_1666161096AggSaZsHbJBCCvI1N7uEDp.jpg

Pobierz
  • 143
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Roniq: eh zazdroszczę ( ͡° ʖ̯ ͡°) u mnie światłowód wisi przy domu na słupie od roku a Nexera nadal nie kończy projektu ( ͡° ʖ̯ ͡°) i chłop się męczy LTE od Orange mając 22k pingu i neta 12mbs xD
@Roniq: Hej. Tez mam FTTH od Skynet, tylko w Piasecznie. Na słupie na przeciwko mam tez Orange i TMobile.

Pracujemy na tym w dwie osoby z domu od roku i właściwie nie było większych problemów, choć raz byla awaria trwająca ponad dzień (objęła cały region). Póki co jestem z nich zadowolony zarówno z usługi jak i z obsługi.

Przeszedłem Wiedźmina 3 na GeForce Now w full detalach bez problemu ;)
@Roniq heh ja na wsi walczyłem z bratem o światłowód przez 6 lat. Jak się rok temu wyprowadziłem do miasta to za 2 miesiące założyli światłowód ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kutwa_sprytny: O to chodzi w tej prędkości, żeby nie musieć nic na raz ściągać, tylko jak masz potrzebę - chcesz pograć w gierkę to klikasz download i 3 minuty później pobrane i zainstalowane :D Nie ma co marnować miejsca na dysku
@BooB: taaa, ja dałem się namówić na przejście z 300 na 450 bo różnica w cenie kosmetyczna, koniec końców nie widzę żadnej różnicy pomiędzy tym co użytkowałem wcześniej a tym co mam teraz
a później zdajesz sobie sprawę że tak na prawdę to nie ma za wielu okazji żeby wykorzystać pełną prędkość xD

Wiem bo sam mam od niedawna światłowód xD


@pesymistyk: oj a ja się nie zgodzę. Codziennie mierzę się z ograniczeniami łącza 1000/300, niestety nie dociera do mnie MOICO z łączem 10 Gbps xD #wroclaw
@Roniq ja mam od kwietnia światłowód i wziąłem 300 Mb, wcześniej miałem Netię i 10 Mb to porażka w #!$%@?. Wreszcie mogę szybko pobrać grę na xboxa, zaktualizować i w ogóle oglądać treści w 4k na TV. Wypasiony tv kupiłem już dość dawno ale net mnie nie puszczał korzystać z jego potencjału
@Roniq: sam mam światłowód od jakiś 2 miesięcy, też się męczyłem wcześniej z dużo wolniejszym łączem. W chwili obecnej 600Mb/s i po tych 2 miesiącach uważam, że w sumie więcej nie potrzeba, bo na papierze to jest zajebiście, a potem ściągasz grę i poza takim Steamem to rzadko która platforma trzyma prędkości i zazwyczaj ciągnie wolniej, poza tym to i tak są już takie prędkości, że pobranie gry w 15 czy