Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 480
Całe życie się człowiek użerał z internetem mobilnym, #!$%@? prędkościami i limitami. Planowanie ściagania na noc i uważanie żeby w miesiącu nie przekroczyć limitu, bo można się pożegnać nawet z przeglądaniem stron. Koniec z tym, w końcu dotarł do mnie światłowód. Jest zajebiście ()

#internet #swiatlowod #chwalesie
Roniq - Całe życie się człowiek użerał z internetem mobilnym, #!$%@? prędkościami i l...

źródło: comment_1666161096AggSaZsHbJBCCvI1N7uEDp.jpg

Pobierz
  • 143
@kurczakos1: Bajtka nie czytałem, ale SS to jak najbardziej. Pamiętam jak u kumpla na Amidze 600 trzepaliśmy w Mortal Kombat 1, potem 2, a w SS właśnie były wypisane wszystkie fatality ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepsze było jak zrobiłeś fatality i trzeba było włożyć drugą dyskietkę żeby się dograło ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡
@BooB ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

A600 to w gruncie rzeczy było to samo tylko z już rozbudowanym do 1mb ramu (tak gimbaza, tyle ramu było xD)

Mortal był chyba właśnie na 4 dyskietkach, podobnie jak Street Fighter chyba.

Z takich moich best of the best to było:

Sensible World of Soccer, North &
@kurczakos1: grało się grało, jak to jeszcze bardzo dobrze wspominam Super Froga, Flashback, Settlersów, Yo! Joe!, seria Lotus, była jeszcze taka zajebista platformówka co się chodziło dzieciakiem w pampersie z maczugą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pesymistyk: oczywiście, ale na światłowodzie są mniejsze pingi i stabilniejsze łącze niż na mobilnym, testowałem różnych mobilnych operatorów ostatnio i nawet jeśli na speedteście wychodził mały ping łącze okazywało się niestabilne. Ja porównuje tylko mobilny vs światłowód, u tego samego operatora na kablu będziesz miał ten sam ping bez względu na prędkość.
@pesymistyk: tez czekam na światłowód, ale że Orange śmierdzi to czekam już rok z dociagnietymi kablami do domu na zakończenie przez nich inwestycji.
Nawet tutaj nie chodzi, że nie wykorzystam tego internetu, bo na pewno nie, tylko świadomość, że nie muszę się ograniczać i na każdym urządzeniu mogę grać/oglądać steramingi i się nie zastanawiać, czy zaraz zobaczę artefakty na ekranie, bo automatycznie zjedzie mi jakość do 240p
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Orange śmierdzi


@CyprianFonda: a szkoda gadać nawet, u mnie od lat była mowa o światłowodzie (jeszcze chyba jako TP xD) ale mieli to gdzieś.
Aż w końcu kilka lat temu jakiś gość prywatnie zrobił swoją sieć. A teraz ostatnio w ramach popc zrobiła druga lokalna firma. Tam o tyle lepiej możesz sobie wybrać operatora.
U wszystkich ceny w miarę podobne ale Orange +20zl opłaty za infrastrukturę xD
@Roniq: Od 2 dni tez mam światłowód, znam ten ból co Ty na początku 256>512>2>10 choć to 10 to było max 7 a po wi fi 2/3 wiec całe życie na g o w n i E.

Na wi ffi ma się zawsze straty mam teraz neta 600/600 a realnie wychodzi 640/640. W każdej chwili mogę zmienić na 1gb albo na 300 ale mi się wydaje ze 600 jest takie w
@pesymistyk: Ja bym odradzał Orange bo oni idą na ilość nie na jakoś, dają 600mb/s ale tylko 100/ Mb ,s update i mowia Ze tak musza robić bo jakieś sranie w banie a tak naprawdę to puszczają na jednej sieci za dużo użytkowników i im infrastruktura nie wyrabia. Poszukaj lokalnej firmy, która daje gradację i ja mam 600 na 600 bez pierszielenia o ograniczeniach, jak chcesz to coś doradzę. A i
@Roniq: ja na wsi mam 800/150, teraz jest opcja 1G. Ale i tak w sumie lipa, bo taki XSX ogranicza prędkość pobierania. PS5/PC leci na pełnej. Pamietam jednak czasy, gdy jako małolat ściągałem jpg gołych bab na dyskietki przez kilka minut.