Wpis z mikrobloga

Mirki, moja różowa w weekend sprzątała gruntownie auto którym jeździłem po dziadkach (przegrała zakład, ale to temat na osoby wpis xD). Sprzątała tak dokładnie że sprzątła niebieską kartę inwalidy babci, tę do parkowania na miejscu dla inwalidów xd Prawdopodobnie wylądowała w piecu razem z innymi papierami ze schowka. Czy da się jeszcze wyrobić jakiś duplikat? Babcia nie żyje od 2 lat a nie uśmiecha mi się jeździć po parkingach żeby znaleźć jakieś wolne miejsce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#prawojazdy #samochody #parkowanie
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@olinek_okraglinek he? Teściowa jak miała raka p----i to miała kartę. Nie miała żadnych widocznych oznak (oprócz utraty włosów w trakcie chemii). Babcia ma kartę, chodzi normalnie, co więcej nie ma prawka, korzystam z karty jak gdzieś babcie zawożę i często po nią do sklepu podjeżdżam i parkuję na tych miejscach żeby babcia nie musiała tak daleko do auta iść (wtedy wychodzę sam z auta i idę do sklepu solo). Generalnie żeby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nowa_zielonka: wiesz że nawet jak masz kartę to dostaniesz mandat za parkowanie BEZ WIDOCZNYCH OZNAK niepełnosprawności ruchowej?

@olinek_okraglinek: przecież kartę można dostać z różnych powodów. Problemy z kręgosłupem - cyk pyk jest. Tylko trzeba się wystarać xd
  • Odpowiedz
@nowa_zielonka: Tak jak wyżej pisali trzeba mieć oznaki niepełnosprawności. Polecam po zdjeciach poszukać jak wyglądała ta karta następnie wydrukować w najlepszej jakości i zalaminować by było jak oryginał.
Dodatkowo woź kulę w samochodzie jakby się ktoś czepiał wyjmujesz kule i kuśtykasz jakby się czepiali zawsze możesz taką kulą kogoś zdzielić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz