Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DildoShwaggins: trzeba umieć rozróżnić ciekawostkę od oferty dla idiotów. Od kilku miesięcy można cały czas poruszać się po ofertach w okolicach 7% a ty wrzucasz takie coś? Miej człowieku litość, i żeby co niby udowodnić?
@pastibox: widocznie wrzucają oferty dla totalnych idiotów na 0%, albo ślepych; widocznie taki bank; i nie mów mi jakie są obecnie oferty lokat, doskonale wiem. To nie miało udowadniać niczego, a na pewno nie to, że to co wrzuciłeś to głupoty; pewnie coś jest u nich #!$%@?; zadzwonię i się dowiem; widzę że jesteś spięty bardzo aby dowodzic swoich racji nawet jeżeli nikt ci nic nie wytyka i nie atakuje xD
@pastibox: jeżeli uważasz, że to prowokacja to masz serio chłopie paranoję i uciekaj stąd! jak ma spaść to i tak spadnie ;) niby już się żegnałem ale zaintrygowałeś mnie bo ewidentnie personalne tutaj wycieczki robisz; do jakiej opcji należę? bo sam serio nie wiem xD co cie najbardziej boli? że jestem kredyciarzem? mini-rentierem? (chociaż wliczając konkubinat z moją różową to raczej sporym xD), że mam bekę z tych waszych prognoz o
Ten bank to przedłużenie PiSu #!$%@?, euro sobie człowiek chce wymienić a tam spread jak z Polski nie wiem, gdzieś w #!$%@? daleko. Już lepiej się opłaca przelać na revolita, opłacić prowizje i przelać złotówki spowrotem.