Wpis z mikrobloga

Kolejny klasyk od HBO za mną, serial wybitny, prawdopodobnie lepszego serialu gangsterskiego nie oglądałem, chociaż Gomorra była równie mocna to jednak Sopranos dałbym wyżej. Co do samego serialu finał taki typu szkoda, że nadszedł, bo bym chętnie dalej oglądał i myślę, że potencjał jeszcze był. Teraz lekka pustka i teraz pewnie nadrobię nowości jak nowa Gra o Tron czy znienawidzony LOTR od Amazonu, z klasyków HBO The Wire dawno za mną, serial równie wybitny jak Sopranos i z największych klasyków HBO zostało mi Oz do którego podchodziłem chyba 2 razy i coś mnie odrzucało, a więzienne klimaty bardzo lubię w serialach, może to 4:3 troszkę irytuje no nie wiem, rozkręca się to jakoś? Co polecacie do obejrzenia po Sopranos? Dużo seriali już obejrzałem, ale może do czegoś się przekonam na pewno słyszałem, że warto Peaky Blinders czy na przykład Boardwalk Empire z kochanym "głupim" kuzynem Tonego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sopranos #seriale #hbomax #hbogo #film
camos - Kolejny klasyk od HBO za mną, serial wybitny, prawdopodobnie lepszego serialu...

źródło: comment_1665964349TuJqoatVbEB8bHTt8aj3wf.jpg

Pobierz
  • 58
@Pie_Man: Bosch za mną, Bosch Legacy również, serial mnie tak wciągnął, że szybko z nim poleciałem, Kompania Braci to prawdopodobnie muszę nadrobić..
@lajsta77: Ostatni sezon to oglada się tylko po to, aby dowiedzieć się jak Burmistrz pedofil poznał Gilian Darmody, która miała syna Jimmy`ego, ale aby się tego dowiedzieć, to wystarczy odpalić ostatni odcinek piątego sezonu, a raczej kilka ostatnich minut, aby poznać zagadkę, bo cała reszta to #!$%@? z powodu szybkiego zakończenia wszystkich wątków, bo im się budżet skończył.