Wpis z mikrobloga

Kolejny klasyk od HBO za mną, serial wybitny, prawdopodobnie lepszego serialu gangsterskiego nie oglądałem, chociaż Gomorra była równie mocna to jednak Sopranos dałbym wyżej. Co do samego serialu finał taki typu szkoda, że nadszedł, bo bym chętnie dalej oglądał i myślę, że potencjał jeszcze był. Teraz lekka pustka i teraz pewnie nadrobię nowości jak nowa Gra o Tron czy znienawidzony LOTR od Amazonu, z klasyków HBO The Wire dawno za mną, serial równie wybitny jak Sopranos i z największych klasyków HBO zostało mi Oz do którego podchodziłem chyba 2 razy i coś mnie odrzucało, a więzienne klimaty bardzo lubię w serialach, może to 4:3 troszkę irytuje no nie wiem, rozkręca się to jakoś? Co polecacie do obejrzenia po Sopranos? Dużo seriali już obejrzałem, ale może do czegoś się przekonam na pewno słyszałem, że warto Peaky Blinders czy na przykład Boardwalk Empire z kochanym "głupim" kuzynem Tonego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sopranos #seriale #hbomax #hbogo #film
camos - Kolejny klasyk od HBO za mną, serial wybitny, prawdopodobnie lepszego serialu...

źródło: comment_1665964349TuJqoatVbEB8bHTt8aj3wf.jpg

Pobierz
  • 58
Oz jest dobry na swoj sposob, ale imho ciezki do ogladania. Poza tym zawsze mialem problem z ocena o czym ten serial wlasciwie jest, bo rozrywki jako takiej tam duzo nie ma, jakiegos komentarza socjologicznego na modle The Wire tez nie.

Od HBO podobal mi sie jeszcze 'Treme'.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@camos: ja od siebie dorzucę Bosh z Amazona , ale jak wcześniej kompania braci, fargo, zakazane imperium jeśli chodzi o HBO. Można sobie nocny recepcjonista czy Jack Ryan z Amazona :)
@czlowiekwmasce: tu nic nie zostało potwierdzone przez reżysera, tylko niektóre pismaki zaczęły tak to interpretować. Na wikipedii jest dobre podsumowanie wszystkich wypowiedzi reżysera ze wszystkich wywiadów gdzie był poruszany temat finału - https://en.wikipedia.org/wiki/Made_in_America_(The_Sopranos)

2008:

There's more than one way of looking at the ending. That's all I'll say."

"This wasn't really about "leaving the door open." There was nothing definite about what happened, but there was a clean trend on view—a
@camos jeśli jesteś gotowy wyjść poza gangstersko - kryminalną tematykę i HBO, to spróbuj z Mad Menem. Jest nieporównywalnie lepszy niż rozważane przez Ciebie Peaky Blinders czy Zakazane Imperium ( ͡º ͜ʖ͡º)