Wpis z mikrobloga

Kolejny klasyk od HBO za mną, serial wybitny, prawdopodobnie lepszego serialu gangsterskiego nie oglądałem, chociaż Gomorra była równie mocna to jednak Sopranos dałbym wyżej. Co do samego serialu finał taki typu szkoda, że nadszedł, bo bym chętnie dalej oglądał i myślę, że potencjał jeszcze był. Teraz lekka pustka i teraz pewnie nadrobię nowości jak nowa Gra o Tron czy znienawidzony LOTR od Amazonu, z klasyków HBO The Wire dawno za mną, serial równie wybitny jak Sopranos i z największych klasyków HBO zostało mi Oz do którego podchodziłem chyba 2 razy i coś mnie odrzucało, a więzienne klimaty bardzo lubię w serialach, może to 4:3 troszkę irytuje no nie wiem, rozkręca się to jakoś? Co polecacie do obejrzenia po Sopranos? Dużo seriali już obejrzałem, ale może do czegoś się przekonam na pewno słyszałem, że warto Peaky Blinders czy na przykład Boardwalk Empire z kochanym "głupim" kuzynem Tonego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sopranos #seriale #hbomax #hbogo #film
camos - Kolejny klasyk od HBO za mną, serial wybitny, prawdopodobnie lepszego serialu...

źródło: comment_1665964349TuJqoatVbEB8bHTt8aj3wf.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
bym chętnie dalej oglądał i myślę, że potencjał jeszcze był.


@camos: to było piękne w serialach kiedyś, kończyli je jeszcze zanim zdarzyli obrzydzić całą serię nadmiernie ja eksploatując ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wyobraź sobie że zrobiliby jeszcze jeden sezon z poziomem ostatniego GoT
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cavaron: niby tak ale wg mnie bardziej dosadnie nie dało się tego pokazać. Teksty Tonego że kiedy umierasz nawet o tym nie wiesz. Ze poprostu nagle robi się ciemno. Potem kadry na tego typa w czapce. Nie pamiętam dokładnie jak ta scena wyglądała ale sugestia była oczywista
  • Odpowiedz
To teraz wszyscy swieci mew Jersey


@kutwa_sprytny: mam ogromny niedosyt po tym. No czemu zrobili film a nie serial? Przecież młody Tony, Livia i Sil tam nawet się nie za bardzo mieli jak wykazać, a oglądał bym ich jak #!$%@?.
  • Odpowiedz
@PanG autorzy Sopranos nigdy nie potwierdzili że Tony umarł. Pozostawili to do własnej interpretacji. Miimo tego że wszystko ułożyło się ok w ostatnim odcinku, życie gangstera nigdy nie będzie pewne i do końca życia nie możesz czuć się bezpieczny nawet wychodząc z rodziną na lunch. To było właśnie to przesłanie autorów - nie wiesz kiedy zginiesz..
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@laquilat: Blinders po ostatnich sezonach nie ma podejścia do Boardwalk. Błędem scenariusza Blinders było zrobienie głównego antagonisty z postaci, która żyła jeszcze kilka dekad po II wojnie.
  • Odpowiedz
@camos: skoro znasz i lubisz the wire to musisz obejrzeć miasto jest nasze m we own this city. Ten sam reżyser co przy the wire, baltimore tylko tym razem od strony skorumpowanej policji
  • Odpowiedz