Wpis z mikrobloga

@Misticmac: nie mam zamiaru z tobą dyskutować xD srasz na barcelone w co drugim wpisie i śmiesz mówić coś kulturze? xD normalny kibic szanuje każdy klub nawet klubowego rywala, przeczytaj ksiązkę ''Barca vs. Real. Wrogowie, którzy nie mogą bez siebie żyć'', może cos zrozumiesz i dorośniesz.
@Kersyaturate: napisałem wczoraj kilka wpisów, w których nawet nikogo nie obraziłem. Po prostu nie lubię Barcelony za okres, w którym była przepychana przez sędziów. Czerwo a kartka dla Van Persiego to już w ogóle było kuriozum. Widzę, ze nauczyłeś się podstawowego słowa „srac” i się z Nim odnosisz w „co drugim wpisie”. Prostota aż bije od ciebie. Jeżeli nie chcesz dyskutować, bo osoba trzecia wyjaśniła twoj przekłamany obrazek, to spoko. Tylko
@Misticmac: znajdę ci 200 sytuacji w których sędzia przepychał real w lidze mistrzów, ale w porównaniu do ciebie zdaję sobie sprawę, że SRANIE na inne kluby i płakanie w kąkuterek nic nie zmieni, podoba mi sie jak sie ZESRAŁEŚ , ze uzywam słowa SRAM, przepraszam twoje delikatne oczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)