Wpis z mikrobloga

Witam ponownie #wroclaw (ʘʘ) pytanie nr #4
Standardowo, co powiecie mi o zaznaczonej lokalizacji (to jest to osiedle takich domków)? Jest tramwaj do centrum. W odległoćci 0,8km na północny-wschód są jakieś garaże i widziałem tam bezdomnych (). Jest mechanik samochodowy prawie pod oknami, ale sąsiedzi mówią, że nie hałasują.
(jestem w trakcie poszukiwań mieszkania i czasami dręczę ludzi na wykopie pierdołami/pytaniami jak wyżej)
#nieruchomosci #mieszkanie
Pobierz MasterOf8 - Witam ponownie #wroclaw (ʘ‿ʘ) pytanie nr #4
Standardowo, co powiecie mi ...
źródło: comment_1665919362SOp5ImQxOGjFbo1wAbr1Ya.jpg
  • 8
@MasterOf8: okolica przyjemna i spokojna myślę, mieszkałem ileś lat temu niedaleko na Siostrzanej. Nie wiem o jakim mechaniku mowa, jeśli o Zibi Auto, to nie robią hałasu raczej a i naprawiają dobrze, naprawiałem u nich wiele moich złomów, teraz trzymam opony. Garaże są, mieszka tam ktoś bo suszy ciuchy (albo wietrzy), ale są raczej nieszkodliwi. Blisko dobra piekarnia (7 rano). Ostatnio jakiś stary budynek rewitalizowali i będąc na spacerze widziałem, że
@MasterOf8: mieszkałem klatkę obok przez ≈4 lata. Bardzo fajne osiedle, dobra izolacja akustyczna - sąsiadów mogłem usłyszeć bardzo rzadko i tylko w łazience. Wygodny garaż pod blokiem - w zimie do pracy normalnie w sweterku wyjeżdzałem. Sklepik osiedlowy bardzo blisko, kilka kroków dalej dwie żabki, jeszcze kilka kroków dalej dwie biedronki. Blisko park, fryzjer, dentysta, weterynarz. Komunikacja moim zdaniem bardzo dobra - samochodem super szybki wyjazd (i dojazd) na A4, bardzo
@malpi: ogolnie stan budynku warto sprawdzic dobrze piszesz, balkony pewnie wszystkie leca bo wykonywal je ciul "za kare" gipsem co mu zostal z tynkowania, pozniej wspolnota bedzie na remont lozyc. Placa posrednikowi za niepotrzebne posrednictwo ale juz rzeczoznawcy zaplacic ulamek by sprawdzil co moze byc za mina zamiast mieszkania nie bardzo. I tak sie nie dowiesz wszystkiego, np dzwieki z rur jak sasiadka bierze prysznic. Kto ci o tym powie albo