Wpis z mikrobloga

@Roger_Casement: Poświęciłem chwilę aby poczytać co ta osoba wypisuje. Niestety widać po tym co się pojawia na jej twitterze, że system edukacji ją zwiódł. I nawet nie mam na myśli cytowanego tu tweetu.

Lewicowi aktywiści próbują zniszczyć obraz w muzeum? To na pewno prowokacja korporacji, które podszywają się pod aktywistów XD 1,6 k lajków.

Film aktywistki trans spada z YT? O, to na pewno prawackie macki jakimiś multikontami zgłaszały. Na pewno
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Roger_Casement: Poświęciłem chwilę aby poczytać co ta osoba wypisuje. Niestety widać po tym co się pojawia na jej twitterze, że system edukacji ją zwiódł. I nawet nie mam na myśli cytowanego tu tweetu.


Lewicowi aktywiści próbują zniszczyć obraz w muzeum? To na pewno prowokacja korporacji, które podszywają się pod aktywistów XD 1,6 k lajków.


Film aktywistki trans spada z YT? O, to na pewno prawackie macki jakimiś multikontami zgłaszały. Na pewno
@Mr--A-Veed: a nawet nie muszą do władzy dochodzić, aby to pokazywać. Teksty o nienawiści do mężczyzn, chęć ich zabijania i torturowania ze strony lewicowych autorytetów widzieliśmy już nie raz. Nie wybuchła żadna większa afera, nikt z lewidowego środowiska nie potępił takiego zachowania. Mało tego - autorczynie takich tekstów brylują na salonach, udzielają wywiadów, prowadzą panele... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CyfrowyD:

Lewicowi aktywiści próbują zniszczyć obraz w muzeum? To na pewno prowokacja korporacji, które podszywają się pod aktywistów XD 1,6 k lajków.


To akurat łatwy do zweryfikowania fakt xd