Wpis z mikrobloga

Z jednej strony fajnie byłoby być w jakimś ciepłym, uczuciowym związku i w końcu zacząć się angażować po tylu latach, a nie mówić (a raczej wmawiać sobie), że mam #!$%@? i mogę być wiecznym singlem
Tylko, że jest kilka problemów.
Po pierwsze, chociaż mam dystans do siebie, to uważam, że na razie jestem tak brzydki, że nawet gdyby jakaś dziewczyna była mną zainteresowana, wstyd byłoby mi zabierać jej czas swoją osobą xD
Po drugie właśnie nie wiem czy bym umiał się tak zaangażować, chyba mam za duży hamulec jeśli chodzi o staranie się
No i po trzecie odnoszę wrażenie, że wszystkie spoko osoby, którymi mógłbym nawet się bardziej zainteresować, są już zajęte.
Aa no i jeszcze pytanie gdzie je poznawać, jak nie imprezuję. A teraz ludzi w 90% poznaje się przez imprezy.
#!$%@? xD
#depresja #milosc #przegryw #zwiazki #samotnosc #rozowepaski #niebieskiepaski ##!$%@?
  • 11
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kindybal_xD: Ja bym powiedział dziewczynie która byłaby mną zainteresowana że lepiej jak znajdzie sobie kogoś innego, lepszego ode mnie bo tacy są. A tak to tylko by ją wyśmiewali że chodzi z brzydalem co całą mordę w trądziku ma. Po co ma przeze mnie cierpieć.
@Kindybal_xD: u mnie jest ten problem że ja jestem ulany. Nie tak, że nie wiem, 200kg ważę XD no ale widać tłuszczu trochę. I wiadomo, mogę i próbuje to zmienić. Problem w tym że mam problem z zaburzeniami odżywiania i ogólnie mam poryty beret czasem. Ale mój błąd w myśleniu polega na tym, że odnoszę wrażenie, że choćbym nie wiem co zrobił ze sobą to i tak całe życie będą mało
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@viciu03: Wiesz bo to wygląda tak że nawet jak się coś zmieni to zawsze będą inni, lepsi na wyciągnięcie ręki (tinder) dlatego ja twierdzę że warto poprawiać swój wygląd ale dla siebie samego by nie wstydzić się wyjść na miasto.
@bulbulator90: chyba kumam waszą taktykę na tego typu tagach. Jak ktoś ma jakieś stany depresyjne, inne problemy, to wy z tagu staracie się go jeszcze bardziej dobić, żeby był w totalnym przegrywie i depresji, żeby zwiększać grono osób takich jak wy xd